НОВИНИ

04.01 2021

Велкам шопінгувати!

Адже з 8 січня доступ до торгових центрів в Україні буде обмежено.

Читати далі
31.12 2020

Зі святами!

Вітаємо зі святами!

Читати далі
28.12 2020

Чи полювати за чорною сукнею: думка вчительки Вікторії Пінчук

Вікторія Пінчук, вчителька історії школи №218 та учасниця проєкту Cool School, розповідає, який магазин в ТРЦ «РайON» найчастіше відвідує та чому у педагогів та артистів багато спільного.

Читати далі
26.12 2020

Чи полювати за чорною сукнею: думка викладачки Надії Сокольчук

Надія Сокольчук, викладачка освітньо-культурного центру «Дивосвіт» та учасниця проєкту Cool School, розповідає про улюблені магазини в ТРЦ «РайON» та свої шопінг-вподобання.

Читати далі
24.12 2020

Чи полювати за чорною сукнею: думка вчительки Вікторії Мухи

У «ТРЦ РайON» у рамках проєкту Cool School вирішили дослідити стиль педагогів Деснянського району, зокрема дізнатись, хто сформував їхні смаки, які шопінг-лайфхаки вони винайшли, без якої речі не уявляють свого гардеробу та за яким принципом обирають магазини для покупок.

Читати далі
23.12 2020

Sister’s Aroma – парфуми для настрою, для себе

У ТРЦ «РайON» запрацював острівок нішевої парфумерії Sister’s Aroma. Бренд пропонує аромати, які говорять про сокровенне та виступають ланцюжком між минулим і майбутнім. Адже нерідко та чи інша історія розпочинається з вибору аромату, і чим більше він підходить людині за темпераментом й характером, тим насиченішим виходить сюжет.

Читати далі
18.12 2020

Велкам до Новорічної пошти у ТРЦ «РайON»

У digital-епоху, коли повідомлення доставляються миттєво, все ще хочеться надіслати справжнього листа в конверті і з маркою. Здається, в буквах, виведених кульковою ручкою, живе якась магія.

Читати далі
18.12 2020

Велкам розважатись по-новорічному у Game Park

Можна чекати, поки диво у житті влаштує Святий Миколай, Санта Клаус чи ще якийсь персонаж із зарубіжної казки. Але є нагода самому додати в будні святкового настрою. Варто лише з 19 до 31 грудня придбати товари/послуги на суму від 500 грн. в будь-якому магазині ТРЦ «РайON» та отримати в обмін на чек карту номіналом 100 грн на розваги від Game Park. А це означає вдосталь часу на захопливих атракціонах та те, що диво здатні організувати ми самі.

Читати далі
18.12 2020

Нова колекція MAROCANA від JASMINE – африканський світ, що заполоняє своєю магією

Натхненням для дизайнерів JASMINE при створенні колекції MAROCANA послужила загадковість африканського континенту, який досі полонить наші серця автентичною магією та багатовіковими традиціями. Елементи первозданності, наповнені неповторним колоритом, потужна кореляція із минулим та міцні коріння із природою охоплюють африканський всесвіт, який знаходить відображення у дизайнерській колекції українського бренду.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!