НОВИНИ

24.09 2020

Декор для кухні: 5 ідей

З часом навіть стильно облаштована кухня перестає тішити око. Щоб постійно підтримувати ефект новизни, варто періодично щось змінювати в інтер’єрі. Необов’язково здирати шпалери чи пересувати шафу. Інколи навіть такі дрібнички як вази чи баночки для спецій надають звичним речам нового вигляду. Тим паче, у магазині домашнього текстилю English Home завжди можна знайти щось оригінальне для кухні.

Читати далі
16.09 2020

Виставка «Сторінками історії мистецтв»: думки учасників і їхніх батьків

12 вересня у ТРЦ «РайON» відкрилась виставка дитячих робіт під назвою «Сторінками історії мистецтв», яка стала частиною соціально-освітнього проєкту Cool School.

Читати далі
15.09 2020

Рай для жінок: у ТРЦ «РайON» запрацював магазин білизни Jasmine

У ТРЦ «РайON» відкрився магазин білизни Jasmine. На площі 43,64 кв. м представлені колекції повсякденної нижньої білизни, гармонійні шовкові комплекти для особливих побачень, бавовняні піжами тощо.

Читати далі
14.09 2020

Нове сезонне меню в il Molino!

Панчета та диня? Персик та курка? А може персик з пармською шинкою? В новому сезонному меню il Molino можливо і таке! Італійське поєднання смаків, яке раніше ви навряд чи колись куштували. Наша команда шефів Леся та Юра, тижнями старанно працювали над рецептами нових страв, щоб ви ще трошки відчули приємну атмосферу літа та разом з нами приємний перейшли у спокійний осінній період.

Читати далі
10.09 2020

Перегляд кіно у 3D став ще безпечнішим!

У кінотеатрі Boomer встановили нову 3D систему четвертого покоління та срібний екран Spectro, який забезбечує ще більшу яскравість та контрастність кольорів зображення! І відтепер кінотеатр переходить на формат використання індивідуальних 3D окулярів, щоб глядачі контактували лише зі своїми власними окулярами, до яких не торкатимуться інші люди.

Читати далі
09.09 2020

Три найвеселіші фрази з РайDay

#РайDAY зібрав чимало схвальних відгуків відвідувачів ТРЦ «РайON»

Читати далі
09.09 2020

5 трендів осіннього макіяжу 2020 року

Сьогодні 9 вересня, а отже святкуємо Міжнародний день краси. Так, тієї, що врятує світ. Чудовий привід для того, щоб переглянути шедеври світового мистецтва та подумати про те, як підкреслити свої природні дані цієї осені.

Читати далі
09.09 2020

Нова арт-експозиція на Cool School про історію мистецтва

12 вересня у ТРЦ «РайON» відкривається нова арт-експозиція дитячих робіт під назвою «Сторінками історії мистецтв» у рамках соціально-освітнього проєкту Cool School.

Читати далі
08.09 2020

Cool School: створюємо модний образ у ТРЦ «РайОN»

12 вересня у ТРЦ «РайОN» в рамках проєкту Cool School відбудеться майстер-клас «Сторінками історії мистецтв. Модний образ». Проведе його Надія Сокольчук, керівниця гуртка «Образотворче мистецтво» освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!