НОВИНИ

25.11 2020

Що дітям можна у Game Park?

Коли на вулиці вже зимове повітря та задуває вітер, дорослі звичним чином шукають ідеї, як розважити дітей у приміщенні. Можна було б і вдома посидіти, але тоді вони одразу починають скролити в своїх гаджетах.

Читати далі
23.11 2020

П'ятниця на всі 100, або які знижки пропонують магазини ТРЦ «РайON»

Вже з 23 листопада ТРЦ «РайON» відкриває тижневий сезон знижок та запрошує всіх охочих полювати на них. Пощастить всім: і затятим шопоголікам, й інтровертам, які понад усе цінують особистий простір. 

Читати далі
23.11 2020

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «П’ЯТНИЦЯ НА ВСІ 100»

від ТРЦ «РайON» та Сімейно-розважального Центру «Game Park»

Читати далі
20.11 2020

П'ятниця на всі 100, або полювання на розваги від Game Park

Чорна П'ятниця у ТРЦ «РайON» – це й полювання за знижками, й нагода отримати приємні бонуси за активний шопінг. Адже кожен, хто з 20 до 27 листопада придбає товари/послуги на суму від 333 грн. в будь-якому магазині ТРЦ (окрім супермаркету «Сільпо»), гарантовано отримає карту номіналом 100 грн на розваги від Game Park.

Читати далі
11.11 2020

Mon Cheri – шик та імідж із самої назви

Для француженок характерна нарочита недбалість у стилі, тож інколи здається, що вони збираються поспіхом. Насправді у них кожен образ продуманий до дрібниць, оскільки для французьких жінок важливо, щоб одяг відображав їхню внутрішню красу та шик. Цього варто повчитися у них, а допоможе з цим магазин жіночого одягу Mon Cheri, який відкрився у ТРЦ «РайON». З французької його назва перекладається як «моя дорога». Таким чином Mon Cheri підкреслює, що проявляє повагу й любов до своїх клієнток через речі з якісних матеріалів.

Читати далі
09.11 2020

Про вдячність лікарям-неонатологам

17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Цього дня прийнято підсвічувати найвизначніші споруди світу, серед яких – Empire State Building у Нью-Йорку та Босфорський міст у Стамбулі. В Україні цю місію вдяки та привернення уваги до лікарів-неонатологів відіграє Софія Київська. Ініціатор даної ідеї – компанія Idealsecrets.

Читати далі
06.11 2020

Як безпечно шопінгувати у ТРЦ «РайON»: рекомендації

Аби шопінг у торговельно-розважальному комплексі проходив комфортно та приносив задоволення, варто дотримуватись простих заходів безпеки.

Читати далі
29.10 2020

ha-ha-Halloween у ТРЦ «РайON», або як сфотографуватись з Королевою Темряви

ha-ha-Halloween у ТРЦ «РайON» – це нагода не лише весело провести час, а й поповнити своє осіннє фотопортфоліо страшно красивими світлинами. Адже 31 жовтня у торговельно-розважальному центрі працюватиме геловінська фотозона, Привиди, павутиння, зловісно усміхнені гарбузи – все як має бути.

Читати далі
27.10 2020

Геловінське фото або чек – картка від Game Park

ha-ha-Halloween – це привід попустувати разом з родиною, адже з нагоди страшного свята ТРЦ «РайON» та розважальний центр Game Park розігрують 100 подарункових карток номіналом по 100 грн.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!