НОВИНИ

20.06 2019

Подарунки від PapaDesign

На новому острівку PapaDesign в ТРЦ «РайON» можна вибрати усілякі подарунки – смаколики, аксесуари, посуд, декор. А головне – яскраві упаковки, щоб красиво оформити та вручити.

Читати далі
07.06 2019

Turbo rollerdrome РайON - це перший повноцінний роллердром під відкритим небом від компанії "Turbo Family"!

Майданчик знаходиться на 4 поверсі, на відкритій парковці з відмінним покриттям і повністю присвячений роликовим ковзанам, самокатам, скейтбордам, гіробордам та розвитку всіх напрямків цих видів активного відпочинку для дітей і дорослих!

Читати далі
23.05 2019

Як виховати дівчинку неповторною

Процес виховання – багатогранний. Батьки турбуються про фізичну підготовку, здорове харчування, ментальний і соціальний інтелект. Важливу роль у розвитку дівчинки, більше ніж хлопчика, грають культура і традиції, сприйняття себе в суспільстві, а також власний стиль і мода. Як через національні вбрання зрозуміти побут і стиль життя, підходи до творчості і хобі, які дійшли до сучасності через вишивки та візерунки.

Читати далі
23.05 2019

Хто на фото

Мить на світлині може зафіксувати стільки усього цікавого. Наприклад, на тематичній фотозоні у ТРЦ «РайON» зазнімковані разом люди, які зустрілись на проекті Cool School.

Читати далі
22.05 2019

А у нас в il Molino – свято літа!

І чим його відзначити, якщо не новим літнім меню?

Читати далі
22.05 2019

Brushme на Cool School

У День вишиванки на проекті Cool School Анастасія Вінарська, продавець острівка картин за номерами Brushme, презентувала учасникам техніку як намалювати справжню українку та українця в національному вбранні. Одночасно двома командами діти працювали гуртом – було весело передавати один одному пензлі та допомагати з фарбами.

Читати далі
14.05 2019

Cool School у вишиванках та з вчителями історії Деснянського району

18 травня на креативному просторі Cool School в ТРЦ «РайON» відбудуться автентичні майстер-класи, присвячені Всеукраїнському дню вишиванки.

Читати далі
13.05 2019

Всеукраїнський день вишиванки в ТРЦ «РайON»

Минулоріч у День вишиванки більшість гостей ТРЦ «РайON» до торгово-розважального центру прийшли одягнуті у вишитих сорочках та в національному вбранні. Було дуже різнобарвно та тепло. А найголовніше – патріотично та з любов’ю до рідних джерел.

Читати далі
06.05 2019

Нова серія товарів Adventure time

«Час пригод» та крутого шопінгу!

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!