НОВИНИ

10.10 2018

На Cool School запропонують особистий щоденник з секретами

Багато дорослих колись у дитинстві вели свої особисті щоденники. Писали про мрії, секрети, ставили кращим друзям питання, вклеювали фотографії, малюнки, вирізки з журналів. Це було одне з найбільш креативних занять, щоб розібратися у своїх думках. Хоча важливості в дитинстві ніхто і не розумів.

Читати далі
10.10 2018

Осінні запаси для творчості та 8 порад батькам

Як створювати осінні аплікації з торцюванням, чому ця модна у світі техніка стала такою популярною у нас? Чому батькам важливо визнавати власні помилки, чути важливіше, ніж просто слухати, для чого хвалити навіть за найменші успіхи та для чого іноді варто просто полінуватися разом?

Читати далі
08.10 2018

Офіційні правила акції «Школа розваг вихідного дня» в ТРЦ «РайON»

Читати далі
04.10 2018

Друзі, ми раді запросити Вас на урочисту прем'єру української комедії "Скажене весілля"

Прем'єра відбудеться у суботу 6 жовтня о 16:30 у кінотеатрі "Boomer"!

Читати далі
04.10 2018

Нова колекція українського бренду Week

Гармонійна і безтурботна, але в той же час загадкова і багатогранна, як сучасна дівчина.  Нова колекція українського бренду Week - це втілення спокусливої жіночності, витриманого стилю і виняткового комфорту. Зустрічайте у дрес-маркеті Week в ТРЦ РАЙON!

Читати далі
04.10 2018

Укрзолото в ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрився новий магазин ювелірних прикрас «УкрЗолото» площею 115 кв. м. В офф-лайн просторі магазину - прикраси для жінок, чоловіків і дітей із золота і срібла різних проб, квітів та зі вставками каменів на вибір: обручки, кулони, підвіски, ланцюжки, кольє, брошки і значки. Консультанти «Укрзолото» в магазині зможуть підібрати потрібну і вподобану модель на подарунок або для тематичного випадку.

Читати далі
04.10 2018

Осінній вернісаж на Cool School в ТРЦ «РайON»

6 жовтня на дитячому освітньому просторі «Cool School! І ніякого навчання» в ТРЦ «РайON» відбудеться креативний майстер-клас для дітей «Осінній вернісаж» в техніці торцювання.

Читати далі
01.10 2018

Третя частина осінньої кампанії Reserved I Can Boogie

Дуже чуттєвий фінал, який закриває серію фільмів, знятих для Reserved режисером Гордоном фон Штайнером. «Randez-vous» (Рандеву) уповільнює темп, щоб дати дорогу абсолютно новій інтерпретації пісні. На цей раз ми почуємо пісню «Boogie» у виконанні однієї із зірок кампанії - Іоанни Куліг (Joanna Kulig). Її супроводжує тільки фортепіано в ембієнт, джазовому стилі. Французька зірка Жанна Дамас (Jeanne Damas) в цей раз представлена, як слухач.

Читати далі
27.09 2018

Граттаж на Cool School в ТРЦ «РайON»

Граттаж з французької означає дряпати. Для людей мистецтва - це термін, що позначає спосіб виконання малюнка шляхом продряпування пером або гострим інструментом. Як створювати граттаж-картини – учасникам Cool School в ТРЦ «РайON» продемонструє Дар'я Демчук-Маригіна, педагог-організатор спеціалізованої школи № 207. Тематика – космос, зірки, галактики.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!