НОВИНИ

21.08 2020

Вже втретє у кінотеатрі BOOMER проходить акція: на честь 29 річниці незалежності України - квитки на українські фільми всього по 29 грн!

Цього року у кінотеатрі покажуть найпопулярніші фестивальні хіти, які зібрали безліч кінонагород на міжнародних кінофестивалях, а саме: Каннському кінофестивалі, Одеському МКФ, BFI London Film Festival, МКФ у Карлових Варах, Фестивалі європейського кіно у Севільї, Асоціації кінокритиків Лос-Анджелеса та інших, а також отримали нагороди від Української та Європейської кіноакадемій. То ж можете бути впевнені, що ці картинки - дійсно варті перегляду!

Читати далі
21.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Марія Мачульська та Юлія Гайдук, продавці-консультанти в MIDA

Виставка "ArtFashion: від 20-х до 20-х», що проходить в ТРЦ «РайON», доводить, що мода – циклічна. У трендах можна вловити відгомони попередніх десятиліть. Але все ж відмінна риса 21 століття – універсальність. Більше про це продавці-консультанти MIDA Марія Мачульська та Юлія Гайдук розповіли онлайн-виданню «Weekend.today».

Читати далі
21.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Аліна Осипченко, адміністраторка в SHARMAN

На одному зі стендів виставки "ArtFashion: від 20-х до 20-х", що проходить в ТРЦ «РайON», можна побачити, як змінювалося жіноче взуття протягом останніх 100 років. Що зараз в тренді, знає адміністраторка магазину SHARMAN Аліна Осипченко.

Читати далі
20.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Олена Обухівська, директорка з комунікацій Arricano

У ТРЦ «РайON» відкрилась виставка «ArtFashion: від 20-х до 20-х», яка досліджує розвиток моди. Експозиція покликана мотивувати відвідувачів торгово-розважального центру вивчати мистецтво й шукати нові ідеї для вдосконалення свого стилю.

Читати далі
20.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Інна Сотнікова, директорка ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON можна не лише проводити сеанси щопінгу, а й дізнаватись про щось нове, наприклад, про те, як розвивалась мода впродовж останніх 100 років. Чому в торгово-розважальному центрі реалізовують такі проєкти як «ArtFashion: від 20-х до 20-х», розповідає його директорка Інна Сотнікова.

Читати далі
19.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: погляд Ігоря Закомірного

Виставка «ArtFashion: від 20-х до 20-х», яка проходить в ТРЦ «РайON», досліджує мистецтво й моду за останні 100 років, а також трендові рішення.

Читати далі
19.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Ольга Машківська, керівниця апарату Деснянської районної адміністрації

Чому колись без капелюха не можна було вийти на вулицю і які головні убори зараз в тренді? Які ретро-іграшки повертають нас у дитинство? Відповіді на ці запитання можна знайти на виставці «ArtFashion: від 20-х до 20-х», яка відкрилась у ТРЦ «РайON».

Читати далі
19.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: погляд Христини Панасюк

На виставці #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРЦ «РайON» вивчали розвиток fashion-індустрії за останні 100 років.

Читати далі
19.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: враження Надії Сокольчук

На Троєщину прибуло мистецтво: картини та фотографії з відомих музеїв та галерей світу показують розвиток моди за 100 років — від 20-х минулого століття до сьогодення. Яка мода назавжди лишилася у минулому та чому джинси, портфелі та квітчасті сукні стали вічною класикою? Як яскраво розповісти про моду дітям та чому потрібно це робити? Інтернет-журнал «Weekend.today» завітав на виставку та дізнався, чому ТРЦ перетворюється у галерею та розповідає про мистецтво та моду.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!