НОВИНИ

24.09 2021

Бавовняні боді від Jasmine створені для твоєї комфортної та стильної осені!

Такий ніжний та тепленький! 100% бавовна у спеціальній силіконовій та ензимній обробці.

Читати далі
20.09 2021

Fashion-циклон у ТРЦ «РайON»

Наближається рівнодення – час, коли осінь повністю вступає в свої права, змушуючи листя багряніти, траву покриватись ранковим інеєм, а людей – переглядати прогноз погоди. 

Читати далі
02.09 2021

Відлуння РайDAY

28 серпня ТРЦ «РайON» відзначив День народження у форматі РайDAY – емоційного родинного свята, яке було сповнене випробуваннями вдачі, розвагами, солодощами та доброчинністю. 

Читати далі
01.09 2021

Можливість вакцинуватись поруч з домом

Завтра, 2 вересня, у ТРЦ «РайON» працюватиме спеціально виділена зона вакцинації проти Covid 19. Розміщена вона буде поруч із супермаркетом «Сільпо». 

Читати далі
01.09 2021

Community Point у ТРЦ «РайON»: мотиви для участі в акції «Разом добріше»

ТРЦ «РайON» — соціальний простір на Троєщині, який орієнтується на запити місцевої спільноти. Зараз серед потреб ком’юніті — саморозвиток та розвиток житлового масиву, проведення дозвілля поза домом та доброчинність. 

Читати далі
28.08 2021

Школа, універ чи офіс – не привід вдягатися нудно: обирай нову капсулу від COLIN’S!

Колекція виконана з урахуванням трендів: актуальні силуети та стильні базові кольори, дозволяють виглядати на всі 100% та легко міксувати капсулу з речами різних стилей, щоб кожного дня виглядати неповторно.

Читати далі
27.08 2021

Тест для самопізнання від Laska та ТРЦ «РайON»

Кажуть, наші вподобання можуть багато що про нас розповісти. Якому жанру літератури надаємо перевагу, який стиль полюбляємо, яке морозиво нам найдужче смакує тощо – за такими ознаками можна скласти уявлення навіть про малознайому людину або принаймні зрозуміти, ким вона хоче бути. 

Читати далі
26.08 2021

Українське морозиво Laska для гостей РайDAY

Літні дні найкраще проводжати зі смачним морозивом, адже саме воно символізує дитячу безтурботність, мрійливість та вміння насолоджуватись життям за будь-яких умов. 

Читати далі
24.08 2021

З Днем Незалежності!

Історія України терниста, з викликами, консенсусами та протиріччями. Та це наша історія!

Читати далі