НОВИНИ

23.12 2020

Sister’s Aroma – парфуми для настрою, для себе

У ТРЦ «РайON» запрацював острівок нішевої парфумерії Sister’s Aroma. Бренд пропонує аромати, які говорять про сокровенне та виступають ланцюжком між минулим і майбутнім. Адже нерідко та чи інша історія розпочинається з вибору аромату, і чим більше він підходить людині за темпераментом й характером, тим насиченішим виходить сюжет.

Читати далі
18.12 2020

Велкам до Новорічної пошти у ТРЦ «РайON»

У digital-епоху, коли повідомлення доставляються миттєво, все ще хочеться надіслати справжнього листа в конверті і з маркою. Здається, в буквах, виведених кульковою ручкою, живе якась магія.

Читати далі
18.12 2020

Велкам розважатись по-новорічному у Game Park

Можна чекати, поки диво у житті влаштує Святий Миколай, Санта Клаус чи ще якийсь персонаж із зарубіжної казки. Але є нагода самому додати в будні святкового настрою. Варто лише з 19 до 31 грудня придбати товари/послуги на суму від 500 грн. в будь-якому магазині ТРЦ «РайON» та отримати в обмін на чек карту номіналом 100 грн на розваги від Game Park. А це означає вдосталь часу на захопливих атракціонах та те, що диво здатні організувати ми самі.

Читати далі
18.12 2020

Нова колекція MAROCANA від JASMINE – африканський світ, що заполоняє своєю магією

Натхненням для дизайнерів JASMINE при створенні колекції MAROCANA послужила загадковість африканського континенту, який досі полонить наші серця автентичною магією та багатовіковими традиціями. Елементи первозданності, наповнені неповторним колоритом, потужна кореляція із минулим та міцні коріння із природою охоплюють африканський всесвіт, який знаходить відображення у дизайнерській колекції українського бренду.

Читати далі
17.12 2020

Сфотографуватись у ТРЦ «РайON» за кілька митей до Нового року

Не можете дочекатись, коли годинник почне відраховувати останні хвилини 2020 року? Що ж, зі святковою фотозоною, яка запрацює у ТРЦ «РайON» 18 грудня, час до Нового року минатиме швидше. Адже стрілки завжди показуватимуть майже північ

Читати далі
16.12 2020

Велкам пакувати подарунки до свят у ТРЦ «РайON»

Отримувати подарунки – приємно, а вручати їх – ще краще, адже спостерігати за реакцією рідної людини на твій сюрприз – ні з чим незрівнянне задоволення. Тому, хочеться, щоб все було досконало – від ідеї до бантику на коробці.

Читати далі
25.11 2020

Що дітям можна у Game Park?

Коли на вулиці вже зимове повітря та задуває вітер, дорослі звичним чином шукають ідеї, як розважити дітей у приміщенні. Можна було б і вдома посидіти, але тоді вони одразу починають скролити в своїх гаджетах.

Читати далі
23.11 2020

П'ятниця на всі 100, або які знижки пропонують магазини ТРЦ «РайON»

Вже з 23 листопада ТРЦ «РайON» відкриває тижневий сезон знижок та запрошує всіх охочих полювати на них. Пощастить всім: і затятим шопоголікам, й інтровертам, які понад усе цінують особистий простір. 

Читати далі
23.11 2020

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «П’ЯТНИЦЯ НА ВСІ 100»

від ТРЦ «РайON» та Сімейно-розважального Центру «Game Park»

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!