НОВИНИ

24.04 2019

Дизайнерська колекція «Summer 2019» уже у продажу в магазині дитячого одягу Bembi

Стильні та яскраві образи, комфортні тканини, зручні силуети -  колекція  створена як для невимушених прогулянок, так і для офіційних заходів. Поспішіть, адже кількість ексклюзивних речей лімітована!    

Читати далі
23.04 2019

На острові Brushme в ТРЦ «РайON» художником бути легко

В ТРЦ «РайON» відкрився острів Brushme площею 4 кв.м. На ньому представлені картини із цікавими сюжетами власної розробки для розфарбовування. Їх ще називають картини за номерами, коли можна застосовувати техніку живопису власноручно як для дорослих, так і для дітей. Тепер це стало можливим для всіх, а не лише для професійних художників. Ідея не в тому, щоб конкурувати із професіоналами, а відкрити ширший доступ до мистецького процесу.

Читати далі
20.04 2019

Правила акції «100 відтінків сейлу. Обери свій» в ТРЦ «РайON»

1.    Організатор та Виконавець Акції  •    Організатором Акції є ПрАТ «Лівобережжяінвест» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  

Читати далі
16.04 2019

20.04-21.04. Відкриття нового магазину Only Italy в ТРЦ "РайON"

На другому поверсі ТРЦ "РайON" розташувалося місце, в якому живе душа Італії - магазин ексклюзивного жіночого одягу, взуття та аксесуарів, Only Italy.

Читати далі
16.04 2019

Знижки, призи та майстер-класи на «100 відтінків сейлу»

20 квітня в ТРЦ «РайON» - особливо приємний день. По-перше, тому що знижки. По-друге, розіграш призів від магазину «Укрзолото» та торгово-розважального центру. А по-третє, цікаве дозвілля для усієї родини. У програмі Великодній майстер-клас та Beauty Point. Пізнавально та красиво.

Читати далі
15.04 2019

100 відтінків сейлу в ТРЦ «РайON»

Пошук своїх відтінків – це щось дуже особисте. Свій відтінок важко описати словами. Однак серце і мозок знають, яким він повинен бути, щоб пасувати та підходити під стиль.

Читати далі
09.04 2019

Передвеликодній ярмарок в ТРЦ «РайON»

З 19 по 21 квітня в ТРЦ «РайON» відбудеться передвеликодній ярмарок. Вже склалась добра традиція, що перед святами у торгово-розважальному центрі проходять тематичні ярмарки, які надихають гостей на приємні емоції. Подарунки у яскравих упаковках, вироби ручної роботи, цікаві рішення у декорі до святкового столу – все це буде представлено на ярмарку.

Читати далі
08.04 2019

5 lifehacks від продавців магазину Colins в ТРЦ «РайON»

Адміністратори магазину міжнародного магазину Colins в ТРЦ «РайON» поділились зі школярами цікавими lifehacks про моду, стиль та вибір джинсів. Марія Каленик та Максим Дрюпин знають про джинси все – і історію походження, і як з’являються білі полоси, і які моделі краще і кому пасують.

Читати далі
08.04 2019

Джинси для золотошукачів в ТРЦ «РайON»

Улюблений одяг школярів – джинси. Адже це зручно, практично, стильно. Виявляється, що перші джинси були придумані зовсім не для учнів. А для американських золотошукачів, з заклепками на кишенях, щоб вони могли утримувати вагу. Цей винахід настільки сподобалося жителям, що дуже швидко джинси увійшли в моду і залишилися там назавжди.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!