НОВИНИ

27.08 2020

РайDAY з морозивом  ТРЦ «РайON»

29 серпня ТРЦ «РайON» відзначає РайDAY, тобто день Району.

Читати далі
27.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: погляд бренду Vovk

Виставка «ArtFashion: от 20-х до 20-х» досліджує історію моди за останні роки. Нинішні тренди в одязі, взутті, дитячих іграшках висвітлюють бренди, представлені в ТРЦ «РайON». Зокрема студія Vovk для експозиція обрала сукню з яскравим квітковим принтом, що підкреслює ніжність та жіночність. На думку бренду, яким утилітарним не ставав би гардероб, у ньому завжди є місце для плаття.

Читати далі
27.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Юлія Сазонова, директорка В TRUE TANNERY

Виставка "ArtFashion: від 20-х до 20-х" досліджує історію моди за останні 100 років, зокрема вивчає те, як змінювалася жіноча сумка. Директорка магазину аксесуарів TRUE TANNERY Юлія Сазонова розповіла, які сумки зараз користуються популярністю.

Читати далі
27.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Марія Богомозюк, продавчиня-консультантка в URBAN PLANET

Один із стендів виставки «ArtFashion: від 20-х до 20-х», яка триває у ТРЦ «РайON», присвячений історії головних уборів. Сучасні тренди на ньому відображають світлини бренду Urban Planet. Чим особливі нинішні головні убори, розповіла продавчиня-консультантка магазину Марія Богомозюк.

Читати далі
26.08 2020

Відеорепортаж про виставку #ArtFashion: від 20-х до 20-х у ТРЦ «РайON»

Сергій Комісаров презентував відео-репортаж про «нестандартний вернісаж» в ТРЦ «РайON» - саме так він назвав експозицію #ArtFashion: від 20-х до 20-х. Дивіть більше у відео: як виставка досліджує історію моди за останні 100 років і за допомогою творів мистецтва і фотографій показує, як одягались люди у попередні десятиліття.

Читати далі
25.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Юлія Воловик, старша продавчиня в "Будинок іграшок"

Виставка "Art&Fashion: від 20-х до 20-х" досліджує, як за століття змінювався не тільки чоловічий і жіночий одяг, а й дитячі іграшки. Про ці зміни детально розповіла Юлія Воловик, старша продавчиня в «Будинок іграшок».

Читати далі
25.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Вадим Стеценко, адміністратор в COLIN'S

Виставка «ArtFashion: от 20-х до 20-х», що у ТРЦ «РайON», досліджує моду від епохи джазу до наших днів. Про те, які зараз речі в тренді, розповідають бренди магазинів, розташованих в торгово-розважальному центрі. Зокрема в проєкті взяв участь магазин COLIN'S та його адміністратор Вадим Стеценко.

Читати далі
25.08 2020

Хто прагне стати супербатьками, поради знайде на полицях магазину «Буква»

Бути батьками – це мистецтво: є змога відчути себе творцем, який «ліпить» для світу нову особистість. Виховання дітей – це ціла подорож, впродовж якої мама й тато вчаться емпатії й довірі, переосмислюють старі установки і загалом вдосконалюють себе. А зробити цю подорож більш впевненою допоможуть книжки, присвячені вихованню, адже досвід вітчизняних й іноземних психологів та педагогів дозволить полегшити власний.

Читати далі
24.08 2020

З Днем Незалежності!

Залишаймось вільними у своїх помислах, викликах та мріях! Команда ТРЦ «РайON»

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!