НОВИНИ

19.03 2021

Шановні відвідувачі ТРЦ «РайON»!

Вже звикли, що весна розпочинається не з розпускання бруньок, а з карантину. Не з весняних луків, а із читання масиву новин. Цього разу карантин в Києві триватиме з 20 березня до 9 квітня, а отже, наступні три тижні доступ до ТРЦ «РайON» буде обмежено

Читати далі
19.03 2021

Стас Рогуля та його мама Оксана про те, як шопінг підштовхує експериментувати

Щодо шопінгу, то у мами та сина-підлітка багато спільного: обидва люблять спортивний стиль, на перше місце ставлять зручність та прислухаються до порад один одного.

Читати далі
19.03 2021

Світлана Гончар та її діти Діма й Альона про smart-споживання

Світлана працює вихователькою на шкільній групі подовженого дня. Під час шопінгу вона насамперед звертає увагу на склад та якість речей. Про модні тренди дізнається із журналів та соцмереж, а своєю натхненницею вважає співачку Тіну Кароль.

Читати далі
18.03 2021

Галина Корнійчук та її донька Яна про те, як шопінг допомагає дізнаватись вподобання рідних

Галина веде активний спосіб життя та за будь-якої нагоди намагається подорожувати. Відповідно й підбирає гардероб у спортивному стилі та обожнює бренд Puma. Під час шопінгу Галина оцінює речі за тим, наскільки вони в тренді, а щоб не схибити - просить пораду у доньки-підлітка.

Читати далі
17.03 2021

Родина Кулішко про те, як шопінг допомагає краще порозумітись

Родина Кулішко – творча: Тетяна працює головною редакторкою журналу «Музичний керівник», Андрій – музикант у Національній філармонії України, їхня 13-тирічна донька Соломія теж відвідує заняття із музики. Тому, кожен із них не обмежує себе у творчому самовираженні. Особливо це стосується Соломії, яка полюбляє оверсайз одяг та захоплюється співачкою Біллі Айліш, бо та «не соромиться носити одяг, який не всім подобається».

Читати далі
17.03 2021

Роботи, електроніка та перегони на Cool School

Весняний Cool School вже вразив дітей, батьків та вчителів хімічними експериментами, а цієї суботи, 20 березня, дивуватиме їх технічними досягненнями. Адже в цей день школа робототехніки та програмування Robocode проведе для відвідувачів ТРЦ «РайON» пізнавальне шоу.

Читати далі
15.03 2021

Наталя Гамарник та її донька Таня про те, чому варто заходити в «недоступні» магазини

Наталя Гамарник знається на діловому стилі, хоча прислухається до порад доньки і трохи «заходить» у кежуал. 14-тирічна Таня полюбляє стріт стайл, надихається образами із пінтересту та захоплюється самобутнім стилем реп-виконавця Тревіса Скотта, кліпи якого продюсують доми моди, зокрема Saint Laurent. Наталя нізащо не придбає одяг з блискітками чи паєтками, а Таня відсіює більшість речей ще на етапі оглядин.

Читати далі
15.03 2021

5 головних жіночих трендів

Зустрічаємо весну 2021 разом з O'STIN!

Читати далі
12.03 2021

Оксана Ющенко та її донька Оля про несподівані відкриття під час шопінгу

Оксана Ющенко дотримується спортивно-ділового стилю, а 12-тирічна Оля полюбляє оверсайз і мріє, що одного дня з прилавків щезнуть джинси із заниженою талією. Мамі подобається стиль зіркового інтерв'юера Юрія Дудя, а дочці – юних акторок українського серіалу «Школа» Ірини Кудашової та Анни Трінчер.

Читати далі