НОВИНИ

27.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Марія Богомозюк, продавчиня-консультантка в URBAN PLANET

Один із стендів виставки «ArtFashion: від 20-х до 20-х», яка триває у ТРЦ «РайON», присвячений історії головних уборів. Сучасні тренди на ньому відображають світлини бренду Urban Planet. Чим особливі нинішні головні убори, розповіла продавчиня-консультантка магазину Марія Богомозюк.

Читати далі
26.08 2020

Відеорепортаж про виставку #ArtFashion: від 20-х до 20-х у ТРЦ «РайON»

Сергій Комісаров презентував відео-репортаж про «нестандартний вернісаж» в ТРЦ «РайON» - саме так він назвав експозицію #ArtFashion: від 20-х до 20-х. Дивіть більше у відео: як виставка досліджує історію моди за останні 100 років і за допомогою творів мистецтва і фотографій показує, як одягались люди у попередні десятиліття.

Читати далі
25.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Юлія Воловик, старша продавчиня в "Будинок іграшок"

Виставка "Art&Fashion: від 20-х до 20-х" досліджує, як за століття змінювався не тільки чоловічий і жіночий одяг, а й дитячі іграшки. Про ці зміни детально розповіла Юлія Воловик, старша продавчиня в «Будинок іграшок».

Читати далі
25.08 2020

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Вадим Стеценко, адміністратор в COLIN'S

Виставка «ArtFashion: от 20-х до 20-х», що у ТРЦ «РайON», досліджує моду від епохи джазу до наших днів. Про те, які зараз речі в тренді, розповідають бренди магазинів, розташованих в торгово-розважальному центрі. Зокрема в проєкті взяв участь магазин COLIN'S та його адміністратор Вадим Стеценко.

Читати далі
25.08 2020

Хто прагне стати супербатьками, поради знайде на полицях магазину «Буква»

Бути батьками – це мистецтво: є змога відчути себе творцем, який «ліпить» для світу нову особистість. Виховання дітей – це ціла подорож, впродовж якої мама й тато вчаться емпатії й довірі, переосмислюють старі установки і загалом вдосконалюють себе. А зробити цю подорож більш впевненою допоможуть книжки, присвячені вихованню, адже досвід вітчизняних й іноземних психологів та педагогів дозволить полегшити власний.

Читати далі
24.08 2020

З Днем Незалежності!

Залишаймось вільними у своїх помислах, викликах та мріях! Команда ТРЦ «РайON»

Читати далі
21.08 2020

Вже втретє у кінотеатрі BOOMER проходить акція: на честь 29 річниці незалежності України - квитки на українські фільми всього по 29 грн!

Цього року у кінотеатрі покажуть найпопулярніші фестивальні хіти, які зібрали безліч кінонагород на міжнародних кінофестивалях, а саме: Каннському кінофестивалі, Одеському МКФ, BFI London Film Festival, МКФ у Карлових Варах, Фестивалі європейського кіно у Севільї, Асоціації кінокритиків Лос-Анджелеса та інших, а також отримали нагороди від Української та Європейської кіноакадемій. То ж можете бути впевнені, що ці картинки - дійсно варті перегляду!

Читати далі
21.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Марія Мачульська та Юлія Гайдук, продавці-консультанти в MIDA

Виставка "ArtFashion: від 20-х до 20-х», що проходить в ТРЦ «РайON», доводить, що мода – циклічна. У трендах можна вловити відгомони попередніх десятиліть. Але все ж відмінна риса 21 століття – універсальність. Більше про це продавці-консультанти MIDA Марія Мачульська та Юлія Гайдук розповіли онлайн-виданню «Weekend.today».

Читати далі
21.08 2020

13 цитат про виставку в ТРЦ "РайON": Аліна Осипченко, адміністраторка в SHARMAN

На одному зі стендів виставки "ArtFashion: від 20-х до 20-х", що проходить в ТРЦ «РайON», можна побачити, як змінювалося жіноче взуття протягом останніх 100 років. Що зараз в тренді, знає адміністраторка магазину SHARMAN Аліна Осипченко.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!