НОВИНИ

02.07 2020

Велкам кінувати в ТРЦ «РайON»

Ходімо в кіно! Адже 2 липня в ТРЦ «РайON» кінотеатр Boomer відновлює роботу. Тепер повністю можна повернутись до звичного дозвілля, з друзями чи дітьми піти на новий мультик чи фільм, купити попкорн і насолоджуватись приємними моментами.

Читати далі
26.06 2020

Пробудження бажань на арт-проєкті "Фантазії літа" в ТРЦ РайON

— Тут є не тільки малюнки наймолодших дітлахів району, а й роботи дорослих. Поряд з картинами місцевої вчительки — малюнки її учнів.

Читати далі
26.06 2020

Загадки від художників на виставці дитячих малюнків «Фантазії літа» в ТРЦ РайON

"Деякі дитячі роботи змусили глядачів перетворитися у мистецтвознавців, щоби розгадати задум автора. Що то за будиночки, схожі на хатинки казкових героїв? Насправді то будиночки на базі відпочинку на Десні, бо саме літо з батьками на Десні є найяскравішим спогадом автора.

Читати далі
26.06 2020

Цікаві техніки на арт-проєкті в ТРЦ РайON

— Крім розмаїття сюжетів, цікаво оцінити і кількість використаних технік. Роботи створено гелевими ручками та кольоровими олівцями, маркерами та фломастерами, акварельною та гуашевими фарбами, восковою крейдою та пастелями.

Читати далі
25.06 2020

Фонтани, пальми та Десна: факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ РайON

Шопінг поряд з мистецтвом

Читати далі
25.06 2020

Факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ РайON

Згадати улюблену пору року разом - ідея арт-виставки в ТРЦ РайON. «Торговельний центр перетворився на артгалерею, у якій тепер представлене літо фантазій та мрій» — пише журнал "WEEKEND"

Читати далі
24.06 2020

Факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ РайON

Згадати улюблену пору року разом - ідея арт-виставки в ТРЦ РайON. «Торговельний центр перетворився на артгалерею, у якій тепер представлене літо фантазій та мрій» — пише журнал «WEEKEND».

Читати далі
24.06 2020

Фонтани, пальми та Десна: факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ «РайON»

Сумуємо за нормальним літом: із поїздками до бабусі, відпочинком на морі та походами по Карпатах. Згадати улюблену пору року разом - ідея арт-виставки в ТРЦ РайON.

Читати далі
24.06 2020

Велкам смакувати в ТРЦ «РайON»!

Нарешті! Смачно, на вибір, стави із ресторанів саме ті, які хочеться під настрій. Щоб зустрітися із друзями або побалувати всю родину.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!