НОВИНИ

02.05 2021

З Великоднем!

Великдень – це коли близькі усміхаються та пишуть один одному теплі привітання

Читати далі
30.04 2021

Графік роботи ТРЦ РайON на травневі свята

Кінувати, приміряти, кавувати, шопінгувати і, головне, святкувати – з 1 травня ТРЦ “РайON” пропонує хорошим моїм різні варіанти дозвілля, які, до речі, можна об’єднати. Тим паче, у розпорядженні стільки вихідних.

Читати далі
29.04 2021

Утім, нарешті, зустрічаємось у ТРЦ «РайON»

Українська мова – мелодійна і багата на емоційно-забарвлені слова, які виражають радість, хороший настрій та довгоочікувану приємну новину. Особливо це підкреслюють прислівники. То ж у команді ТРЦ «РайON» вирішили саме так повідомити гостям, що 1 травня відновлюють роботу магазини, кафе, ресторани, дитячі центри та кінотеатри. Нарешті все поступово повертається до звичного життя.

Читати далі
21.04 2021

MasterZoo пропонує все для турботи за домашніми улюбленцями

У ТРЦ «РайON» відкрився оновлений зоомаркет MasterZoo, де, як завше, знайдеться все необхідне, аби нагодувати та потішити свого вусатого, чотирилапого, пухнастого, гладкошерстого, пернатого приятеля.

Читати далі
20.04 2021

Про відкриття магазину LC Waikiki в ТРЦ «РайON»

19 квітня 2021  укладена угода із відомим турецьким fashion-брендом LC Waikiki про співпрацю та відкриття магазину в ТРЦ «РайON». 

Читати далі
13.04 2021

У ТРЦ «РайON» пропонують цікаве відео для батьків про сучасних дітей

Як бути класним батьком, що надає дитині впевненості, соціальні мережі та «групи смерті», як відволікти тінейджера від гаджета і що найважливіше у вихованні – таке спеціально відео створено компанією для просування на медійних майданчиках торгового центру.

Читати далі
06.04 2021

Чекаємо, хороші мої

Останні події підштовхують хороших моїх активувати режим очікування та перенести свої шопінг-плани у ТРЦ «РайON».

Читати далі
19.03 2021

Шановні відвідувачі ТРЦ «РайON»!

Вже звикли, що весна розпочинається не з розпускання бруньок, а з карантину. Не з весняних луків, а із читання масиву новин. Цього разу карантин в Києві триватиме з 20 березня до 9 квітня, а отже, наступні три тижні доступ до ТРЦ «РайON» буде обмежено

Читати далі
19.03 2021

Стас Рогуля та його мама Оксана про те, як шопінг підштовхує експериментувати

Щодо шопінгу, то у мами та сина-підлітка багато спільного: обидва люблять спортивний стиль, на перше місце ставлять зручність та прислухаються до порад один одного.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!