НОВИНИ

06.11 2020

Як безпечно шопінгувати у ТРЦ «РайON»: рекомендації

Аби шопінг у торговельно-розважальному комплексі проходив комфортно та приносив задоволення, варто дотримуватись простих заходів безпеки.

Читати далі
29.10 2020

ha-ha-Halloween у ТРЦ «РайON», або як сфотографуватись з Королевою Темряви

ha-ha-Halloween у ТРЦ «РайON» – це нагода не лише весело провести час, а й поповнити своє осіннє фотопортфоліо страшно красивими світлинами. Адже 31 жовтня у торговельно-розважальному центрі працюватиме геловінська фотозона, Привиди, павутиння, зловісно усміхнені гарбузи – все як має бути.

Читати далі
27.10 2020

Геловінське фото або чек – картка від Game Park

ha-ha-Halloween – це привід попустувати разом з родиною, адже з нагоди страшного свята ТРЦ «РайON» та розважальний центр Game Park розігрують 100 подарункових карток номіналом по 100 грн.

Читати далі
26.10 2020

Затишна осінь в il Molino

Солодка осіння меланхолія вже огорнула Київ ніжним туманом. Особливо хочеться мріяти, відчувати тепло й підтримку близьких людей, згадувати з ними найкращі моменти цього року та спостерігати за похмурими перехожими за вікном.

Читати далі
23.10 2020

ha-ha-Halloween у ТРЦ «РайON»

Уперше Halloween згадується у 1745 році. І з того часу його популярність лише зростає. Незважаючи на всесвітній карантин, цього року на «Вечір усіх святих» очікують із особливим нетерпінням. Адже це чудова нагода підняти собі та друзям настрій.

Читати далі
23.10 2020

Простота й радість від маленьких речей в USUPSO у ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрився магазин USUPSO – осередок потрібних дрібничок, які підвищують настрій. Косметика, посуд, аксесуари, товари для дому, гаджети, іграшки і навіть одяг – всі ці речі родом з Азії, тож наповнюють рутинне життя духом японської філософії.

Читати далі
20.10 2020

ТРЦ «РайON» потрапив до рейтингу кращих торгових центрів України

Рейтинги, які складають незалежні експерти, потрібні для того, щоб з’ясувати, хто став кращим у тій чи іншій сфері. І ми пишаємось, що саме наш ТРЦ «РайON» визнали один із кращих в Україні.

Читати далі
20.10 2020

ТРЦ «РайON» відзначив юних художників Деснянського району

У ТРЦ «РайON» завершилась виставка «Сторінками історії мистецтв», яка тривала впродовж вересня-жовтня в рамках проєкту Cool School. Юних авторів виставки, які переосмислили творіння стародавніх культур, нагородили грамотами за участь. Також їм подарували макети їхніх робіт, які розміщувались на стендах експозиції.

Читати далі
14.10 2020

14 жовтня – День захисників та захисниць України

З Днем Захисників та Захисниць! Поважаймо це свято!

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!