НОВИНИ

05.04 2019

Нова колекція весна/осінь вже в магазині «Детский мир»

Читати далі
01.04 2019

Нова колекція ТМ Bembi «Summer2019» - уже у продажу!

Яскрава літня тематика, великі веселі принти, стильні силуети, легкі тканини для активних прогулянок, - усе, аби влітку малечі було комфортно та зручно. Запрошуємо на шалений шопінг в магазин дитячого одягу Bembi.

Читати далі
29.03 2019

Coffeelat: на каву до ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрито нову кав’ярню  Coffeelat. І це дуже логічно, адже відвідувачам приємно зустрічатись за кавою в торгово-розважальному центрі поряд із домом

Читати далі
29.03 2019

На Cool School поговоримо про джинси в Colins

30 березня на просторі Cool School! І ніякого навчання в ТРЦ «РайON» - перезавантаження у новому форматі. Учасники проекту разом із Оленою Обухівською, PR менеджером торгово-розважального центру, відвідають магазин міжнародного бренду Colins із екскурсійним візитом.

Читати далі
26.03 2019

Як оживили іграшки "БІ" на Cool School в ТРЦ "РайON"

Іграшки для дитини – це перші речі, які належать саме їй. Її перша власність. Для багатьох іграшки - перші друзі і компаньйони, з якими приємно проводити час і пізнавати світ.

Читати далі
21.03 2019

Іграшкова чудасія з Олегом Літвинським на Cool School в ТРЦ «РайON»

23 березня дитячий простір Cool School в ТРЦ «РайON» перетвориться на іграшкову чудасію від магазину «Будинок іграшок» та Олега Літвинського, арт-директора торгово-розважального центру.

Читати далі
20.03 2019

Давай танцюй у ТРЦ «РайON»

23 березня у кінотеатрі Boomer, що в ТРЦ «РайON» відбудеться танцювальна прем'єра українського молодіжного танцювального екшну «Давай танцюй».

Читати далі
18.03 2019

Limited Collection MOHITO X Barbie

Цього року Barbie, одна з найвеличніших ікон поп-культури, святкує своє 60-річчя! Найвпізнаваніша та найбажаніша лялька в світі, під впливом масової культури, знову і знову міняє свій імідж. Сьогодні Barbie є символом різноманітності і зразком для наслідування.

Читати далі
15.03 2019

Новий Staff в ТРЦ «РайON»

В ТРЦ «РайON» відкрився новий магазин молодіжного українського fashion-бренду Staff. Його площа складає 70 кв.м. Одяг та взуття від Staff призначений для дівчат та хлопців, життєва позиція яких - успіх та рух тільки вперед.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!