НОВИНИ

27.08 2021

Тест для самопізнання від Laska та ТРЦ «РайON»

Кажуть, наші вподобання можуть багато що про нас розповісти. Якому жанру літератури надаємо перевагу, який стиль полюбляємо, яке морозиво нам найдужче смакує тощо – за такими ознаками можна скласти уявлення навіть про малознайому людину або принаймні зрозуміти, ким вона хоче бути. 

Читати далі
26.08 2021

Українське морозиво Laska для гостей РайDAY

Літні дні найкраще проводжати зі смачним морозивом, адже саме воно символізує дитячу безтурботність, мрійливість та вміння насолоджуватись життям за будь-яких умов. 

Читати далі
24.08 2021

З Днем Незалежності!

Історія України терниста, з викликами, консенсусами та протиріччями. Та це наша історія!

Читати далі
19.08 2021

Насолоджуємось літом з ТРЦ «РайON» та Game Park

Довгі вихідні - нагода провести більше часу з дітьми. Тож 21 серпня запрошуємо до ТРЦ «РайON» на розваги від Game Park – аерохокей та драйвові гонки на мотоциклах.  

Читати далі
18.08 2021

Виїзний пункт вакцинації поруч з домом

Вакцинуватись всією родиною поруч з домом та не витрачати зусилля на планування– реально, адже завтра, 19 серпня, біля центрального входу до ТРЦ «РайON» працюватиме виїзний пункт вакцинації проти Covid 19. Старт – о 12:00. 

Читати далі
13.08 2021

ТРЦ «РайОN» підтримав доброчинну кампанію «Прямий діалог»

З 11 до 14 серпня відвідувачі ТРЦ «РайОN» можуть долучитись до благодійної кампанії «Прямий діалог» (Face-to-Face), яка покликана підтримати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Читати далі
13.08 2021

Три валізи одягу, солодощі та подарунки на РайDAY

28 серпня відбудеться традиційне щорічне свято ТРЦ «РайON» – РайDAY, який цього разу об’єднає легкість літа та підготовку до школи, розваги та подарунки, розіграші і майстер-класи, доброчинність та гастрономію.

Читати далі
13.08 2021

Літні розваги з Game Park та ТРЦ «РайON»: подвійний аерохокей

У суботу, 14 серпня, ТРЦ «РайON» запрошує розважатись із Game Park. Для тих, хто оцінив аерохокей у попередні рази, буде більше можливостей спробувати цю активність. 

Читати далі
13.08 2021

Краудфандинг одягу на РайDAY у ТРЦ «РайON»

27 та 28 серпня у ТРЦ «РайON» відбудеться краудфандингова ініціатива «Разом добріше». Ідея в тому, щоб удома розвантажити власну шафу від зайвого одягу, який вже не актуальний для власника, але який пригодиться іншим.  

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!