НОВИНИ

28.11 2019

Приходь на кольорову в brabrabra

Кажуть, рудим не пасує червоний. Брюнетки стають блідими від жовтого. Повненьким не варто носити відверте, а худеньким — тільки пушап і бла-бла-бла...

Читати далі
26.11 2019

Міський комфорт: як школярі вивчали взуття Mida в ТРЦ РайON

Як вибрати взуття для комфортної зими в Києві і врятувати її від солі, сльоти і бруду на дорогах? Як купують взуття підлітки і чому їх цікавить робота взуттєвої фабрики? Соціально-освітній проект Cool School! І ніякого навчання в ТРЦ «РайON» допомагає двом зацікавленим у спілкуванні сторонам: брендам та молоді. Український виробник Mida розповідає про тренди і лайфхаки, а школярі Деснянського району говорять про дизайн.

Читати далі
25.11 2019

Перший мобільний банк Monobank в ТРЦ «РайON»

Позиція ТРЦ «РайON» - забезпечити відвідувачам всі необхідні послуги поряд із домом: точка продажу квитків Concert.UA, представництво туристичної компанії Join UP, обмін валют. А тепер спектр банківських послуг ще більше розширився – спеціально для фоловерів мобільного банку Monobank тепер у ТРЦ «РайON» відкрито його офіційне представництво.

Читати далі
21.11 2019

Зустрічай - нова зимова колекція в New Balance!

Пухові пальта колекції Life Style, що зігріють навіть у найхолоднішу погоду

Читати далі
21.11 2019

Правила акції в ТРЦ «РайON»

1. Організатор Акції  Організатором Акції є ПрАТ «Лівобережжяінвест» код ЄДРПОУ 35391700 (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  Виконавцем Акції є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ» код ЄДРПОУ  38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.  

Читати далі
20.11 2019

Cool School завітає до Mida

Cool School! І ніякого навчання в ТРЦ «РайON» знову запрошує у гості до відомих брендів! Цього разу вчителі та школярі завітають до магазину українського виробника Mida.

Читати далі
15.11 2019

BlackON Friday. Знижки ввімнено в ТРЦ «РайON»

29 листопада в ТРЦ «РайON» відбудеться BlackON Friday – день знижок та спеціальних пропозицій у магазинах торгово-розважального центру. Sale – головне повідомлення, яке можна побачити на вітринах та цінниках, яке так збуджує покупців на шопінг

Читати далі
13.11 2019

5 книжок для секретної самомотивації по-жіночому

Шопінг - це нагода придбати собі та для родини одяг, взуття, аксесуари та необхідні речі

Читати далі
11.11 2019

Merry Berry Café у тренді ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрилось нове кафе Merry Berry – яскраве, кольорове, де смак та аромат хочеться відчути знову.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!