НОВИНИ

28.07 2020

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТУРБОТЛИВИХ МАМ!

Саме в нашому магазині Helen-A ви можете придбати СТИЛЬНИЙ ОДЯГ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ Helen-A School!

Читати далі
22.07 2020

Запалюємо піч, відкорковуємо вино та запрошуємо вас знову відчути італійську атмосферу ресторану il Molino!

Ми відкрили двері ресторану, працюємо у звичному режиму та з радістю чекаємо на вас. Сподіваємось, що соковита італійська піца зможе запалити ваші серця, а прохолодний Апероль освіжить кожного після надокучливого карантину!

Читати далі
15.07 2020

Дякуємо за емоції - виставка “Фантазії літа” в ТРЦ РайON

Дякуємо всім учасникам виставки малюнків “Фантазії літа” в ТРЦ РайON. За емоції та натхнення творити самим, за повернення спогадів про літа.

Читати далі
15.07 2020

Завершення виставки “Фантазії літа” в ТРЦ «РайON»

Сьогодні у ТРЦ "РайON" останній день виставки дитячих робіт "Фантазії літа" завершується. Творчі малюнки, які надруковані на холсті, будуть повернуті авторам. Оригінали вже також у своїх власників. Торговельно-розважальний центр поважає авторське право, адже креатив та власне арт-рішення - це інтелектуальна та емоційна цінність. Кожен із авторів запропонував власне бачення ідеї у фарбах та олівцях, використовуючи різні техніки та інструменти: акварель, гуаш, колажі, та, навіть, комп’ютерна графіка.

Читати далі
13.07 2020

Що таке "канікули"? - враження учасниці виставки “Фантазії літа” в ТРЦ РайON

Проволовська Дар’я, учасниця арт-проєкту “Фантазії літа” в ТРЦ РайON, у фейсбуці поділилася враженнями від участі у експозиції, якраз під час канікул у школі: “Дехто каже, що це гарна нагода для відпочинку, проте для мене це передусім можливість рухатись вперед. Якби не Марія Марченко (викладачка спеціалізованої школи №207, чиї учні також представили свої роботи для експозиції), я продовжувала б лінитись та нічого не робити.”

Читати далі
02.07 2020

Велкам кінувати в ТРЦ «РайON»

Ходімо в кіно! Адже 2 липня в ТРЦ «РайON» кінотеатр Boomer відновлює роботу. Тепер повністю можна повернутись до звичного дозвілля, з друзями чи дітьми піти на новий мультик чи фільм, купити попкорн і насолоджуватись приємними моментами.

Читати далі
26.06 2020

Пробудження бажань на арт-проєкті "Фантазії літа" в ТРЦ РайON

— Тут є не тільки малюнки наймолодших дітлахів району, а й роботи дорослих. Поряд з картинами місцевої вчительки — малюнки її учнів.

Читати далі
26.06 2020

Загадки від художників на виставці дитячих малюнків «Фантазії літа» в ТРЦ РайON

"Деякі дитячі роботи змусили глядачів перетворитися у мистецтвознавців, щоби розгадати задум автора. Що то за будиночки, схожі на хатинки казкових героїв? Насправді то будиночки на базі відпочинку на Десні, бо саме літо з батьками на Десні є найяскравішим спогадом автора.

Читати далі
26.06 2020

Цікаві техніки на арт-проєкті в ТРЦ РайON

— Крім розмаїття сюжетів, цікаво оцінити і кількість використаних технік. Роботи створено гелевими ручками та кольоровими олівцями, маркерами та фломастерами, акварельною та гуашевими фарбами, восковою крейдою та пастелями.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!