НОВИНИ

05.01 2021

Про яку сукню мріє вчителька Марія Марченко

Марія Марченко, вчителька історії школи №207 та учасниця проєкту Cool School, розповідає про персонального стиліста та пояснює, за що любить офлайн-шопінг у ТРЦ «РайON».

Читати далі
05.01 2021

Загальні правила проведення конкурсів та акцій в соціальних мережах ТРЦ “РайON”

Організатор та Виконавець Акцій •    Організатором Акції є ПрАТ «Лівобережжяінвест» (далі – Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  

Читати далі
04.01 2021

Велкам шопінгувати!

Адже з 8 січня доступ до торгових центрів в Україні буде обмежено.

Читати далі
31.12 2020

Зі святами!

Вітаємо зі святами!

Читати далі
28.12 2020

Чи полювати за чорною сукнею: думка вчительки Вікторії Пінчук

Вікторія Пінчук, вчителька історії школи №218 та учасниця проєкту Cool School, розповідає, який магазин в ТРЦ «РайON» найчастіше відвідує та чому у педагогів та артистів багато спільного.

Читати далі
26.12 2020

Чи полювати за чорною сукнею: думка викладачки Надії Сокольчук

Надія Сокольчук, викладачка освітньо-культурного центру «Дивосвіт» та учасниця проєкту Cool School, розповідає про улюблені магазини в ТРЦ «РайON» та свої шопінг-вподобання.

Читати далі
24.12 2020

Чи полювати за чорною сукнею: думка вчительки Вікторії Мухи

У «ТРЦ РайON» у рамках проєкту Cool School вирішили дослідити стиль педагогів Деснянського району, зокрема дізнатись, хто сформував їхні смаки, які шопінг-лайфхаки вони винайшли, без якої речі не уявляють свого гардеробу та за яким принципом обирають магазини для покупок.

Читати далі
23.12 2020

Sister’s Aroma – парфуми для настрою, для себе

У ТРЦ «РайON» запрацював острівок нішевої парфумерії Sister’s Aroma. Бренд пропонує аромати, які говорять про сокровенне та виступають ланцюжком між минулим і майбутнім. Адже нерідко та чи інша історія розпочинається з вибору аромату, і чим більше він підходить людині за темпераментом й характером, тим насиченішим виходить сюжет.

Читати далі
18.12 2020

Велкам до Новорічної пошти у ТРЦ «РайON»

У digital-епоху, коли повідомлення доставляються миттєво, все ще хочеться надіслати справжнього листа в конверті і з маркою. Здається, в буквах, виведених кульковою ручкою, живе якась магія.

Читати далі