НОВИНИ

05.09 2020

Чому дорослі досі люблять дитячі свята

Скільки б років не було людині, а всередині неї завжди житиме внутрішня дитина, яку потрібно балувати смаколиками, тішити подарунками, веселити й дивувати. Напевне, саме тому дорослим відвідувачам ТРЦ «РайON» так припав до душі #РайDAY.

Читати далі
04.09 2020

«Сільпо» працює цілодобово!

Гарні новини для відвідувачів ТРЦ «РайON»: відтепер супермаркет «Сільпо» працює цілодобово!

Читати далі
03.09 2020

Ігор Закомірний: «Мова, музика, література, свята, візуальне мистецтво – це мала видима частинка айсбергу, що має назву «культура»

Ігор Закомірний очолює Управління культури Деснянської районної адміністрації. Свою професію вважаю творчою, складною і вельми амбітною. Спеціально для ТРЦ «РайON» він дав ексклюзивне інтерв’ю та розповів про стан культури в Деснянському районі.

Читати далі
03.09 2020

Подяка за креатив. Учасники виставки «Фантазії літа» зустрілись на РайDAY

На РайDAY не лише пригощали морозивом, а й відзначали грамотами дітей, які брали участь у липневій виставці малюнків «Фантазії літа». Організатори проєкту подякували їм за креативність та побажали творити й надалі.

Читати далі
02.09 2020

ТРЦ «РайON» катає на Uklon… ще й у вересні

Прекрасно було у серпні шопінгувати усією родиною й отримувати за це промокоди на поїздки в Uklon. Але чому ж «було»? Ми вирішили продовжити акцію аж до 30 вересня, тому скоріш на шопінг та кататися з Uklon!

Читати далі
02.09 2020

РайDAY відлуння. Як діти раділи морозиву від «Ласка»

Хто, мабуть, найбільше отримав приємних вражень на #РайDAY в ТРЦ «РайON», то це дітвора. Адже торгова марка «Ласка» пригощала маленьких гостей різноманітним морозивом. Саме те, що треба в спекотний день.

Читати далі
01.09 2020

День знань

Сьогодні 1 вересня - День знань. Хороший час для того, щоб все почати з чистого аркуша. Бажаємо вдалого старту!

Читати далі
31.08 2020

Правила акції «РайON…ще й на Uklon катає» в ТРЦ РайON

1. Організатор Акції  •    Організатором та Виконавцем Акції є ПрАТ «Лівобережжяінвест» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.

Читати далі
27.08 2020

Зустрічай нову колекцію "Осінь-Зима 2020" у New Balance!

Спортивний та повсякденний одяг, взуття та аксесуари!

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!