НОВИНИ

26.06 2020

Цікаві техніки на арт-проєкті в ТРЦ РайON

— Крім розмаїття сюжетів, цікаво оцінити і кількість використаних технік. Роботи створено гелевими ручками та кольоровими олівцями, маркерами та фломастерами, акварельною та гуашевими фарбами, восковою крейдою та пастелями.

Читати далі
25.06 2020

Фонтани, пальми та Десна: факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ РайON

Шопінг поряд з мистецтвом

Читати далі
25.06 2020

Факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ РайON

Згадати улюблену пору року разом - ідея арт-виставки в ТРЦ РайON. «Торговельний центр перетворився на артгалерею, у якій тепер представлене літо фантазій та мрій» — пише журнал "WEEKEND"

Читати далі
24.06 2020

Факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ РайON

Згадати улюблену пору року разом - ідея арт-виставки в ТРЦ РайON. «Торговельний центр перетворився на артгалерею, у якій тепер представлене літо фантазій та мрій» — пише журнал «WEEKEND».

Читати далі
24.06 2020

Фонтани, пальми та Десна: факти про виставку «Фантазії літа» у ТРЦ «РайON»

Сумуємо за нормальним літом: із поїздками до бабусі, відпочинком на морі та походами по Карпатах. Згадати улюблену пору року разом - ідея арт-виставки в ТРЦ РайON.

Читати далі
24.06 2020

Велкам смакувати в ТРЦ «РайON»!

Нарешті! Смачно, на вибір, стави із ресторанів саме ті, які хочеться під настрій. Щоб зустрітися із друзями або побалувати всю родину.

Читати далі
19.06 2020

Арт-фантазії літа в ТРЦ «РайOn»

20 червня в ТРЦ «РайON» відкривається арт-виставка дитячих малюнків «Фантазії літа». На даній експозиції будуть представлені творчі роботи школярів та вихованців дитячих садочків, а також є кілька дорослих учасників проєкту, які надали свої мистецькі малюнки спеціально, щоб взяти участь у даній виставці.

Читати далі
16.06 2020

Кому Polaroid у ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрився новий острів Polaroid, де представлені стильні та модні моделі сонцезахисних окулярів на будь-який смак. Оверсайз, кольорові лінзи або незвична форма оправи – усе це представлено у Polaroid. Велкам шопінгувати та отримувати задоволення від покупок. У чорних окулярах.

Читати далі
15.06 2020

Велкам полювати за знижками!

ТРЦ РайON оголошує відкриття сезону полювання на знижки

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!