НОВИНИ

31.07 2020

Дітям про мистецтво: Art & Fashion у ТРЦ «РайON» від 20-х до 20-х

1 серпня у ТРЦ «РайON» відкривається виставка, присвячена історії моди на прикладі мистецтва - «ArtFashion: від 20-х до 20-х».

Читати далі
28.07 2020

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТУРБОТЛИВИХ МАМ!

Саме в нашому магазині Helen-A ви можете придбати СТИЛЬНИЙ ОДЯГ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ Helen-A School!

Читати далі
22.07 2020

Запалюємо піч, відкорковуємо вино та запрошуємо вас знову відчути італійську атмосферу ресторану il Molino!

Ми відкрили двері ресторану, працюємо у звичному режиму та з радістю чекаємо на вас. Сподіваємось, що соковита італійська піца зможе запалити ваші серця, а прохолодний Апероль освіжить кожного після надокучливого карантину!

Читати далі
15.07 2020

Дякуємо за емоції - виставка “Фантазії літа” в ТРЦ РайON

Дякуємо всім учасникам виставки малюнків “Фантазії літа” в ТРЦ РайON. За емоції та натхнення творити самим, за повернення спогадів про літа.

Читати далі
15.07 2020

Завершення виставки “Фантазії літа” в ТРЦ «РайON»

Сьогодні у ТРЦ "РайON" останній день виставки дитячих робіт "Фантазії літа" завершується. Творчі малюнки, які надруковані на холсті, будуть повернуті авторам. Оригінали вже також у своїх власників. Торговельно-розважальний центр поважає авторське право, адже креатив та власне арт-рішення - це інтелектуальна та емоційна цінність. Кожен із авторів запропонував власне бачення ідеї у фарбах та олівцях, використовуючи різні техніки та інструменти: акварель, гуаш, колажі, та, навіть, комп’ютерна графіка.

Читати далі
13.07 2020

Що таке "канікули"? - враження учасниці виставки “Фантазії літа” в ТРЦ РайON

Проволовська Дар’я, учасниця арт-проєкту “Фантазії літа” в ТРЦ РайON, у фейсбуці поділилася враженнями від участі у експозиції, якраз під час канікул у школі: “Дехто каже, що це гарна нагода для відпочинку, проте для мене це передусім можливість рухатись вперед. Якби не Марія Марченко (викладачка спеціалізованої школи №207, чиї учні також представили свої роботи для експозиції), я продовжувала б лінитись та нічого не робити.”

Читати далі
02.07 2020

Велкам кінувати в ТРЦ «РайON»

Ходімо в кіно! Адже 2 липня в ТРЦ «РайON» кінотеатр Boomer відновлює роботу. Тепер повністю можна повернутись до звичного дозвілля, з друзями чи дітьми піти на новий мультик чи фільм, купити попкорн і насолоджуватись приємними моментами.

Читати далі
26.06 2020

Пробудження бажань на арт-проєкті "Фантазії літа" в ТРЦ РайON

— Тут є не тільки малюнки наймолодших дітлахів району, а й роботи дорослих. Поряд з картинами місцевої вчительки — малюнки її учнів.

Читати далі
26.06 2020

Загадки від художників на виставці дитячих малюнків «Фантазії літа» в ТРЦ РайON

"Деякі дитячі роботи змусили глядачів перетворитися у мистецтвознавців, щоби розгадати задум автора. Що то за будиночки, схожі на хатинки казкових героїв? Насправді то будиночки на базі відпочинку на Десні, бо саме літо з батьками на Десні є найяскравішим спогадом автора.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!