НОВИНИ

Зловити вітер. Секрети зимових фото

Найкращий час для гарних фото в Києві — це захід сонця весною або восени. Взагалі часи, коли заходить сонце, називають золотими годинами для фото. Зима — час огидних курток, в яких ми виглядаємо як сніговики або пінгвіни. Але блогеру треба робити гарні фото навіть тоді, коли на вулиці сніг, туман або дощ. Плюс зимових зйомок — це суперське освітлення в першій половині дня. Не забувайте, що у другій половині на вулиці буде майже ніч. Ну, принаймні на фото. Кращий проміжок для зимової зйомки — з дев'ятої ранку до другої дня.
Ми сміємося з дівчат, які в мінус п'ять роблять фоточки в сукнях, думаємо, нащо воно їм треба. Мені, наприклад, треба виставляти мінімум два фото в день, отже це єдиний вихід, адже я не можу постійно витрачати гроші на зйомки в студії.

Що я роблю, коли розумію, що мені таки доведеться страждати на зимовій вулиці в платті? Одразу придумую образ. Знаючи, що мені доведеться зробити кілька фотографій, я встаю дома перед дзеркалом, беру телефон та фотографую свої пози в дзеркалі. Тоді я зможу прийти на локацію, за дві-три хвилини встану в правильну позу в цьому образі.

Треба розуміти свої сили зимою. Відведіть на фото хвилин 15-20 максимум, а далі біжіть кудись грітися. Або хоча б беріть із собою термос з гарячими напоями. Бо коли у вас синій ніс та трусяться руки, ніяких гарних фото точно не вийде. У мене був досвід, коли я вважала себе героїнею, обіцяла собі витримати скільки завгодно часу заради фото. Але на таких фото завжди виглядаєш неприродньо.

Ще один зимовий мінус, який ви можете перетворити на плюс, — це вітер. Не тікайте та не ховайтесь від нього, зловіть цей вітер, з ним можуть вийти справді класні фото, наприклад, волосся, що наче летить в кадр.

Джерело: http://project.weekend.today/instarayon

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!