НОВИНИ

Витинанка на Cool School в ТРЦ «РайON» - хюге по-українськи

3 листопада на просторі Cool School в ТРЦ «РайON» відбудеться новий творчий майстер-клас «Креативна витинанка» із Анастасією Рябчук, педагогом дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району міста Києва. Разом із учасниками зустрічі майстриня створить прикраси до святкового столу за технікою витинанки.
Якщо заглянути в українську Вікіпедію, то можна ознайомитися, що витинанка (від слова «витинати», «вирізувати») - це вид давньослов'янського народного декоративного мистецтва, що включає сюжетні та орнаментальні  прикраси житла. Тому організатори проекту Cool School вирішили запросити майстра даної техніки, щоб попрактикуватись та прикрасити своє житло власноручними декорами так, як колись це робили українці.  Адже у нас – своє хюге по-українськи. 
«Помешкання, як і власний індивідуальний образ, потребує свого стилю, гармонії, аксесуарів. Тоді домашній простір стає затишним. У скандинавських країнах гордяться своїм хуге – про це написана маленька книга «Хюге – як жити добре по данськи». Але ж у нас, в Україні є свої народні способи створення щасливого життя. І такі наче дрібнички як витинанки можуть емоційно об’єднати родину за одним столом чи сімейним проектом», - впевнена Анастасія Рябчук.
То ж запрошуємо на майстер-клас витинати та прикрашати своє помешкання. Початок – о 12:00. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!