НОВИНИ

Виставка «Сторінками історії мистецтв»: думки учасників і їхніх батьків

12 вересня у ТРЦ  «РайON» відкрилась виставка дитячих робіт під назвою «Сторінками історії мистецтв», яка стала частиною соціально-освітнього проєкту Cool School. 
Роботи готували вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» клубу «Лотос» освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району. За допомогою керівниці гуртка Надії Сокольчук юні митці переосмислили первісне мистецтво Європи, Стародавнього Єгипту, Австралії.  
Одна з учасниць виставки – Маша Волкова – ідею для свого творіння знайшла в інтернеті. Каже, їй захотілось намалювати давньоєгипетського бога Анубіса, якого зображують у вигляді людини з головою шакала.   
«Мені вдалось зобразити Анубіса з другої спроби. Перший малюнок вийшов настільки невдалим, що не могла повірити, що це взагалі моя робота. Тому, я порвала той малюнок. Поділилась своїм розпачем із викладачкою. Вона сказала, що в цьому нічого страшного немає, адже всі ми люди і маємо пробувати знову й знову. Тож я без переживань зробила нову», – розповідає юна художниця. 
Колега Маші Настя Павленко займається в гуртку 3-й рік. Каже, помічає, як з кожним разом її творіння стають все кращими. 
«Для виставки я створила дві роботи: на одній зобразила рись, а на іншій – полювання первісних людей. Хоча з темою первісного мистецтва працювалось трохи складно, малювати рись було цікаво, оскільки я люблю тварин», – розказує Настя.  
На відкриття експозиції завітали також батьки, бабусі й дідусі. Своїми враженнями від виставки ділиться мама учасника Юлія Кулінченко:
«Мій син Тимур займається в гуртку 2-й рік. Подобається, що Надія Сокольчук не лише навчає технікам малювання, а й розповідає учням про мистецтво. Для виставки Тимур намалював лисицю, стилізовану під печерний живопис, а його друг Сергій Шульга, через якого мій син і почав ходити на гурток, – морського коника. Як на мене, виставка вийшла чудовою! Побільше б таких». 
Бабуся Руслани Снігур Ольга Володимирівна розповідає, що роботи гуртківців бачить постійно, оскільки в «Дивосвіті» їх регулярно експонують. Відповідно виставку в ТРЦ  «РайON вона теж не могла пропустити. 
«Моя онука ходить до гуртка 3 роки. Крім цього, вона вдома постійно малює та щось ліпить, а потім показує мені та батькам. Для виставки «Сторінками історії мистецтв» Руслана намалювала дві картини – сову і восьминога. Чудово, що малюнки моєї онуки та її друзів можуть переглянути не лише батьки, а й відвідувачі ТРЦ». 
Приємно спостерігати, як виставка в ТРЦ «РайON» об’єднує різні покоління і і підштовхує батьків, бабусь й дідусів пишатись тим, що роботи їхніх дітей побачать тисячі гостей торговельно-розважального центру. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!