НОВИНИ

Вибір українського UAmade в ТРЦ «РайON»

До Дня закоханих відвідувачі ТРЦ «РайON» можуть придбати креативні подарунки в магазині UAmade, офіційне відкриття якого відбудеться 9 лютого. 
На площі 110 кв.м. представлені товари понад 300 українських торгових марок в 10 категоріях: «одяг», «взуття», «аксесуари», «сумки та гаманці», «все для дому», «їжа», «напої», «косметика», «дозвілля» та «подарунки». Переглядаючи онлайн каталог на сайті UAmade, одразу впадає у вічі кілька фактів:
•    Найбільше українських марок починаються із латинських букв «S», «L» та «P»;
•    В переліку хітів продаж – бокал, фартух, перекидний календар, скретч карта та цукерки із гумористичними написами. А це означає, що українські виробники прагнуть разом із покупками передати споживачам ще й веселий настрій;  
•    Рубрика «Блог» магазину – цікаві lifehacks по-українськи. Далеко не усі, навіть міжнародні бренди, так ретельно ставляться до формування customer experience та інформування споживачів через власний бренд-блог.
В ТРЦ «РайON» простір українських брендів – це понад 1700 кв.м., де представлені Arber, Goldi, OLKO, Promin, VD One, Vovk, Mida, Giulia, Urban Planet та UAmade.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!