НОВИНИ

Українське морозиво Laska для гостей РайDAY

Літні дні найкраще проводжати зі смачним морозивом, адже саме воно символізує дитячу безтурботність, мрійливість та вміння насолоджуватись життям за будь-яких умов. Саме тому під час РайDAY, який святкуватимуть у ТРЦ «РайON» 28 серпня, пригощатимуть морозивом від торгової марки Laska.

Чому саме Laska?

Бо в її асортименті кожен зможе знайти щось для себе. Гурманам припаде до душі витончена комбінація зі смаком сиру та замороженого грушевого пюре. Ті, хто ностальгують, оцінять колекцію «Vintage» зі згущеним молоком та кремом-брюле. А любителі класики залюбки скуштують пломбір у брикеті чи стаканчику. 

Якщо подивитись сайт Laska, то виявиться, що все це різноманіття розвивалось роками та завдяки зусиллям команди, адже компанія працює з 2000 року. За цей час виробники тестували низку технологій та рецептур, щоб у споживачів лишались приємні спогади від морозива.   

Як отримати морозиво Laska 

Варіант 1 – бути завзятим 

Якщо брати участь в активностях РайDAY від ведучого чи аніматорів або проявити свою вправність на гральних автоматах від Game Park, то можна буде отримати морозиво Laska.

Варіант 2 – поєднати з шопінгом 

Якщо з 26 до 28 серпня зробити покупку у будь-якому магазині ТРЦ «РайON», зареєструвати чек, можна буде покрутити «Колесо фортуни» та отримати морозиво Laska. Детальніше про цей спосіб за посиланням: https://rayon.com.ua/ua/news/rajon-tri-valizi-odagu-solodosi-ta-podarunki-na-rajday
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!