НОВИНИ

У ТРЦ «РайON» пропонують цікаве відео для батьків про сучасних дітей

Як бути класним батьком, що надає дитині впевненості, соціальні мережі та «групи смерті», як відволікти тінейджера від гаджета і що найважливіше у вихованні – таке спеціально відео створено компанією для просування на медійних майданчиках торгового центру. 

Головна ідея даного відеопроєкту під назвою Meet&Talk – забезпечити відвідувачів ТРЦ «РайON» та підписників сторінок цікавим та корисним контентом. А сьогодні найактуальнішими питаннями для родин є сучасні лайфхаки виховання, порозуміння та пізнання своїх дітей.

Спікер даного випуску Meet&Talk – Владислав Головін, батько трьох дітей, засновник клубу Father’s Club, журналіст та заступник редактора українського журналу Forbes. «Діти будуть пригадувати не те, скільки ми зробили для них, поки були на роботі, а те, що ми зробили разом із ними», – зазначає Влад.

«Обговорення Meet&Talk присвячено темам, які турбують дітей. Переконані, що там можна почерпнути багато цікавих та корисних порад. Адже торговий простір – це соціальний простір, у якому батьки та дітьми дізнаються більше про уподобання один одного. Тому ми посилюємо цю ідею і в нашому соціальному проєкті, з користю для людей. Наприклад, не варто суворо забирати у дитини гаджет. Краще взяти її за руку і піти разом погуляти – в кафе, парк чи торговий центр. Головне – разом», – каже Олена Обухівська, директорка з комунікацій.

«Нинішній час потребує від батьків більшого, ніж просто нагодувати дитину, записати її на гурток і відвідувати регулярно батьківські збори. Сучасні мама і тато мають цікавитись тим, що відбувається в житті дітей, розділяти їхні захоплення та з повагою ставитись до їхніх рішень. Але при цьому батьки не мають порушувати границі своїх дітей, навіть якщо наміри – найдобріші та найпрекрасніші. Пишаюсь тим, що наша компанія створила таке просвітницьке відео для українських мам і тат», – переконана Інна Сотнікова, директорка ТРЦ «РайON».

Тема виховання є глобальною у світі, адже із появою гаджетів, онлайн навчанням, активізацією недобросовісних груп у соціальних мережах виникають додаткові ризики для дітей, особливо тінейджерів, які є вразливими, прагнуть сепарації та шукають власний шлях для дорослого становлення. Тому Meet&Talk – саме про це. 

Його можна подивитися на ютуб-каналі ТРЦ «РайON»: https://youtu.be/o064YG7POHI 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!