НОВИНИ

Тренди чоловічого взуття на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРЦ РайON

Мода – циклічна:  в сучасних трендах можна помітити відголоски 30-х, 50-х та 90-х років. Як це все виглядає – у ретроспективному дослідженні «Art&Fashion: від 20-х до 20-х» - на виставці у ТРЦ «РайON». 

Один із стендів виставки демонструє, як поетапно змінювались стилі чоловічого взуття, у яких гармонійно поєднувалась класика із яскравими елементами вставок, на чорно-білому контрасті чи однотонно. Століття поспіль дизайнери вміло підбирали фактуру, удосконалювали силует, обігрували кольори, відтінки, деталі, пропонуючи вдалі шнурівки та ремені. Адже для взуття важливо все – матеріал виготовлення, модель із врахуванням фізіологічних особливостей людини, підошва, колір, стиль та відповідність до іміджу особистості. Кожну модель під час шопінгу варто приміряти та відчути. І нарешті, глянувши у дзеркало, собі сподобатись.

Головне призначення взуття – щоб власник почувався комфортно та стильно і відповідно усвідомив свою впевненість та впливовість. У цьому сучасним чоловікам допомагає бренд MIDA. У нових колекціях бренду завжди поєднуються елементи сучасних трендів та класичних рішень: актуальні мокасини, сліпони, снікери, і звичайно, якісні класичні моделі. 

Фрагменти картини: автор Рікардо Санс (н. 1957): «Король і його спадкоємиця» (1991). Приватна колекція.

Долучайтесь до заходу у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/692921547958258/
#ArtFashion_rayon
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!