НОВИНИ

Тест для самопізнання від Laska та ТРЦ «РайON»

Кажуть, наші вподобання можуть багато що про нас розповісти. Якому жанру літератури надаємо перевагу, який стиль полюбляємо, яке морозиво нам найдужче смакує тощо – за такими ознаками можна скласти уявлення навіть про малознайому людину або принаймні зрозуміти, ким вона хоче бути. 

До речі, про смаколики. Разом з торговою маркою Laska пропонуємо дізнатись про себе більше на основі ваших вподобань у морозиві. 

•    Пломбір у стаканчику – ви працелюбні, вмієте розставляти пріоритети та користуєтесь лише перевіреними методами. Найкращий спосіб відпочинку для вас – зміна діяльності. А ще ви, скоріш за все, жайворонок. 
•    Морозиво з поєднанням какао та згущеного молока – не уявляєте свого життя без пригод, дещо романтичні та любите мріяти. Ви більше орієнтовні на майбутнє, оскільки вважаєте, що все найкраще попереду. 
•    Стаканчик-велетень з шоколадом та вишнею – ви пристрасна натура: за що не беретесь, поринаєте у цю справу з головою та серцем, тож інколи забуваєте поїсти і поспати. Приймаєте лише конструктивну критику, але й то лише від тих, кого вважаєте авторитетами.
•    Ескімо – ви комунікабельні, очолюєте будь-яку гулянку та на перший погляд відкриті для будь-кого, але насправді довіряєте одиницям. А ще ви винахідливі, кмітливі, швидко мислите і щиро не розумієте, чому інші так не можуть.
•    Плодово-ягідне – колективні інтереси ви часто ставити вище за індивідуальні, оскільки вважаєте, що гуртом легше досягти мети. У команді відіграєте роль посередника-психолога, оскільки вмієте швидко гасити конфлікти, вести переговори та проявляти емпатію.
•    Морозиво із фісташковим смаком у ріжку – ви творчі, схильні до спонтанних вчинків та кажете усім авантюрам «так». Зхоплюєтесь сучасним мистецтвом і пишаєтесь тим, що знаєте те, чого не знають інші.
•    Величезний ріжок – ви живете теперішнім, насолоджуєтесь життям і, напевне, ведете лайфстайл-блог в інстаграмі, щоб передати цю науку іншим. Незлопам’ятні, щедрі та вмієте запалити навіть найнудніше свято.  
•    Морозиво-лід – ви переконані в тому, що саме труднощі загартовують характер та змушують робити значимі відкриття. Дещо аскетичні, без жалю відсікаєте зайве (не лише речі) та мислите категорично.
•    Морозиво з несподіваним поєднанням, наприклад, з грушою та сиром – ви стресостійкі, швидко адаптовуєтесь будь-де і за будь-яких умов та вмієте мислити нестандартно, через що часом самі з себе дивуєтесь. Оточуючі до вас ніколи не лишаються байдужими: або люблять, або дуже-дуже люблять. 

Ну як, у вас збіглось? 

І радимо завітати на РайDAY до ТРЦ «РайON», щоб скуштувати улюблені смаки від Laska. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!