НОВИНИ

Сукня, на яку так довго чекала вчителька Віра Проценко

Віра Проценко, вчителька історії школи №306 та учасниця проєкту Cool School, розповідає, яка річ має бути в гардеробі кожної жінки та які магазини ТРЦ «РайON» їй до вподоби. 

– Еталоном стилю для мене назавжди залишиться старша на 13 років сестра, яка грала в Івано-Франківському драмтеатрі. У молодості ми мали схожі фігури, тож я розраховувала, що вона чи набере вагу, чи просто оновить гардероб і віддасть мені річ, яку я вподобала. Пригадую, як тішилась, коли сестра передала мені своє коричневе приталене плаття зі складками внизу. Коли я прийшла в тій сукні на танці в Будинок культури, то всі були приголомшені.

У ТРЦ «РайON» люблю оглядати асортимент магазинів New Balance, Puma, «Спортмастер», оскільки я в захваті від спортивного стилю. Молоді люди, коли щось міряють, часто просять мене поділитись своєю думкою. І я як прямолінійна жінка відразу говорю, пасує їм це вбрання чи ні.

Вважаю, у гардеробі кожної жінки має бути річ, яка через багато років нагадуватиме про молодість. Щоб коли взяла її в руки чи навіть одягнула (якщо фігура не змінилась), то могла подумки повернутись у ті колишні часи й знов пережити приємні миті.

На мою думку, краще придбати одну річ з натуральної тканини, хай і дорожчу, аніж купувати за ту суму десяток синтетичних. Тому у моєму гардеробі чимало речей, які не втратили товарного вигляду за 20-30 років. І приємно, коли молоді дружини внуків чи колишні студенти із Західної України, які приїжджають до нас з чоловіком, розглядають захопливо мої вбрання. Речі, які їм сподобались, відразу ж віддаю. Тим паче, їхній інтерес означає, що мода повертається.

Джерело: https://projects.weekend.today/teachers-rayon

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!