НОВИНИ

Стань зіркою свого Інстаграму: позуємо та фотографуємо

Для мене головний плюс Інстаграму в тому, що він розвиває та не дає сидіти на місці. Це унікальний стимул рухатися та робити щось у житті, незважаючи часом на поганий настрій чи відсутність сил. Зараз всім цікавий майданчик. Перший інструмент персоналізації в Інстаграм — сторіз, вони дозволяють більше дізнаватись про те, як людина живе. Тепер є не тільки блогери, до чого ми вже звикли, а ще й інфлюенсери. Блогер викладає своє життя в онлайн, а інфлюенсер — той, хто впливає на людей та змінює їхні життя на краще.

Давайте поговоримо про те, як розвивати свою сторінку в Інстаграмі, знайти свій стиль, оригінально виглядати на фото, дізнаємося, за допомогою яких речей можна урізноманітнити свої знімки, виглядати впевненими перед фотографом.

Це лише мій власний досвід та правила, які я сформулювала для себе. Можливо, для інших людей це виглядатиме суб'єктивним. Взагалі фотографія — мистецтво, потрібно знати правила та не боятися іноді їх порушувати, бо саме тоді, коли ви порушуєте правила, виходить щось дійсно унікальне.
Джерело: http://project.weekend.today/instarayon

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!