НОВИНИ

Що таке "канікули"? - враження учасниці виставки “Фантазії літа” в ТРЦ РайON

Проволовська Дар’я, учасниця арт-проєкту “Фантазії літа” в ТРЦ РайON, у фейсбуці поділилася враженнями від участі у експозиції, якраз під час канікул у школі: “Дехто каже, що це гарна нагода для відпочинку, проте для мене це передусім можливість рухатись вперед. Якби не Марія Марченко (викладачка спеціалізованої школи №207, чиї учні також представили свої роботи для експозиції), я продовжувала б лінитись та нічого не робити.”
 
На фото - Дар’я з її творінням. Вона пише, що цей малюнок дав поштовх позбавленню від комплексів та арт-блоку: 
— Я перестала сумніватись у собі, а найголовніше - не збираюсь мовчати та стояти на місці. Дуже вдячна, що мені вдалося взяти участь в такому івенті. Мені більше не соромно показувати людям свої малюнки, я знову почала малювати.
 
Для кожного творця момент захоплення та натхнення, який переходить у творіння - сакральний. Приємно чути, що виставка “Фантазії літа” та роботи учасників надають нових сил та думок для майбутніх творчих проєктів, пробуджують бажання створювати своє, нове.
 
“Сподіваюсь, що я не "просплю" це літо. Дякую за таку можливість!” - написала Дар’я.
 
Пишіть у коментарі, якщо надихнулися темою літа та почали вивчати нові горизонти творчості, надсилайте власні роботи, діліться із світом своїми думками.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!