НОВИНИ

Що дітям можна у Game Park?

Коли на вулиці вже зимове повітря та задуває вітер, дорослі звичним чином шукають ідеї, як розважити дітей у приміщенні. Можна було б і вдома посидіти, але тоді вони одразу починають скролити в своїх гаджетах. 

Насправді, є інша ідея – розважитись у Game Park, що в ТРЦ РайON. Дітей там насправді менше, ніж у школі, та й адміністрація суворо стежить за порядком, дистанцією, забезпечує дезінфікуючими засобами. А найголовніше – це різні активні атракціони, які наповнюють емоціями, створюють настрій та додають драйву. 

Екстраверти одразу знаходять собі заняття по душі. Інтроверти спочатку придивляються, а потім і самі вибирають розвагу під настрій. 
Батьки часто залишають вдячні коментарі, що на сьогодні це чудова можливість провести весело час у безпечному місці поза домом. І поруч з домом у ТРЦ «РайON».

Розуміючи потребу батьків та дітей, у торгово-розважальному центрі ввели спеціальну можливість отримати картку до Game Park із бонусами на 100 грн. 

З 20 до 27 листопада покупці, які придбали товари/послуги на суму від 333 грн. в будь-якому магазині ТРЦ (окрім супермаркету «Сільпо»), гарантовано і автоматично мають можливість скористатися цим подарунком.

Детальніше про це – в офіційних правилах за посиланням https://rayon.com.ua/ua/news/rajon-pravila-provedenna-akcii-patnica-na-vsi-100
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!