НОВИНИ

Sister’s Aroma – парфуми для настрою, для себе

У ТРЦ «РайON» запрацював острівок нішевої парфумерії Sister’s Aroma. Бренд пропонує аромати, які говорять про сокровенне та виступають ланцюжком між минулим і майбутнім. Адже нерідко та чи інша історія розпочинається з вибору аромату, і чим більше він підходить людині за темпераментом й характером, тим насиченішим виходить сюжет. 

Особливість нішевої парфумерії у тому, що вона не стежить за модними трендами. Для її митців у цьому разі головне – проявити максимально своє творче «я». До цього ж прагнуть і парфумери Sister’s Aroma, які використовують для своїх ароматів рідкісні інгредієнти. Наприклад, їхній квітковий парфум S 2 містять тропічне ебенове дерево, яке додає композиції пряних та ванільних нот. 

Незалежно від сезону найбільшою популярністю користуються такі аромати:
•    S 1 – суміш жасміну та шафрану;
•    S 4 – відтінки конвалії та мускусу;
•    S 16 – пахощі з нотками бергамоту для чоловіків;
•    S 31 – найзухваліший аромат колекції, у якому уловлюються нотки віскі, пороху та паленого цукру. 

Нішевий парфум – це простота й стиль. Він підійде тим, хто індивідуальність цінує більше, ніж бренд з гучним голосом. Sister’s Aroma прийде на поміч усім, хто прагне знайти щось особливе й готовий дослухатись до своєї інтуїції. Та й варто пам’ятати: сутність парфумів в тому, щоб самому створювати необхідний настрій, а не чекати відповідних умов.  
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!