НОВИНИ

Рецепт успішного фото. Без сміття, килимів та рабів

Фото, зроблені на камеру та на телефон, дуже відрізняються та мають кардинально різні правила. Відповідно вони вимагають різного стилю та підходу. Від фотосесії на камеру ви однозначно отримаєте більше задоволення: якісна камера за необхідності розмиває задній фон, тож на знімку не видно ніякого сміття, яке може часом потрапляє в кадр. На фото, зроблених на телефон, буде видною кожна непотрібна фігня. Коли я готуюся зробити фото, заздалегідь перевіряю все. Наприклад, чи нема в мене на зубах помади? Бо, повірте, вона все псує!

Робити якісні фото допомагає так звана насмотреність: коли дивишся багато гарних фільмів, знімків, підписуєшся в Інстаграмі тільки на якісних блогерів, а в стрічці немає кефіру на фоні старих килимів, починаєш відрізняти якісні знімки від неякісних. Коли я тільки починала, то робила фото, довго дивилася на них та думала, чи запостив би мій улюблений блогер таке фото? Цей підхід допоміг мені збільшити аудиторію без накруток, розіграшів та іншого. Якщо влітку для мене були нормою півтори тисячі лайків, то зараз в мене 4,5 тисячі лайків на постах.

Хто має вас фотографувати? На перше враження, це має бути якійсь раб, готовий на все. Моя підказка: не робіть раба з свого хлопця, не бісіть його та не сваріться з ним. Я також мучила свого хлопця, а потім знайшла в Інстаграм нових подруг — дівчат, які також цікавляться фотографією. У моїх подруг є своя аудиторія, схожий стиль. Тож я можу фотографувати їх, а вони мене, можу експлуатувати їх, як захочу. А вони так само роблять зі мною.
Що робити, якщо вдома не зовсім інстаграмний фон? Перша порада: навчитися користуватись фотошопом. Завжди можна вирізати себе на фото та змінити фон. Друга порада: обзаведіться білим фоном. Його можна створити навіть зі старої підковдри. Ставайте трохи далі від стіни, ніколи не впечатуйтесь в неї. Це створить цікаві тіні позаду. Білий фон можна класно фотошопити навіть на телефоні. Ще можна купити два метри оксамитової тканини та задрапірувати, вийде розкішний фон.
Джерело: http://project.weekend.today/instarayon

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!