НОВИНИ

Про базовий гардероб взуття

Чим більше – тим краще. Чи головне – щоб зручно. Більшість шопінгхантерів погоджуються, що купити взуття набагато складніше, ніж інші речі гардеробу. Тому якщо чоботи чи туфлі сподобались, та ще й підійшли за розміром – то безумовно їх треба брати. Забагато взуття точно не буває.
Хто виробник
Популярність Made in Ukraine виправдана як ціною, так і якістю. Наприклад, фабрика Mida, магазин якої представлений у ТРЦ «РайON», вже понад 25 років на ринку України. За цей час національний бренд зібрав своїх прихильників, які цінують та довіряють Mida. Адже все взуття сертифіковане.
Не купуйте, якщо сумніваєтесь
Постійні покупці Mida отримують знижку до 25%. А хто вперше зайшов до магазину, того може здивувати порада продавця-консультанта: «Якщо сумніваєтесь – не купуйте. Для нас важливо, щоб вам було зручно та комфортно». 
Каталог
У каталозі взуття Mida – колекція для чоловіків, жінок та дітей. 
Зимові жіночі чоботи із натуральної шкіри в магазині Mida можна придбати в середньому за 1500 – 2000 грн. Дитяче взуття -  за ціною 800-1000 грн. А натуральні чоловічі «зимоходи» - 1800 грн зі знижкою. На сайті можна переглянути моделі, ціни та спеціальні пропозиції. 
Mida - check 
Дві постійно діючі рекомендації від Mida:
1.Знижки на зимове взуття діють і взимку. Тому зовсім не обов’язково виходити за власні рамки, купуючи чоботи влітку, а туфлі – взимку. Всьому свій час.
2. Взуття повинне бути зручним. Якщо покупець сумнівається – то продавець-консультант порекомендує іншу пару. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!