НОВИНИ

Про яку сукню мріє вчителька Марія Марченко

Марія Марченко, вчителька історії школи №207 та учасниця проєкту Cool School, розповідає про персонального стиліста та пояснює, за що любить офлайн-шопінг у ТРЦ «РайON». 

– Моя професія підштовхує обирати класику, а от душа прагне до образів в стилі середньовіччя, але його, на жаль, в повсякденні не застосуєш. Надаю перевагу одягу вільного крою, через власні комплекси не готова купувати приталені речі. Хоча й досі шкодую, що вчасно не придбала у студії Vovk одну сукню. Колекції поміняли, а в інтернет-магазині, де я її шукала за порадою продавців, не знайшла. Відтоді зрозуміла найважливіше: речі, які подобаються, відразу треба купувати. А про ту сукню досі мрію.

У зв'язку з пандемією та карантином практикую онлайн-шопінг. Але все ж маю жагу до «живих» покупок, тому що можна приміряти, помацати тканину, з усіх сторін роздивитись, як ти виглядаєш. За цими враженнями ходжу в ТРЦ «РайON», зокрема в Orange Club, Conte, Olko, Reserved, Sinsay. Останній магазин пам'ятний тим, що ми з дитиною придбали там однакові футболки.

Моя дочка-підліток переконана, що я не дуже відстежую модні тенденції, тому цю просвітницьку місію вона взяла на себе. Дає мені рекомендації стосовно образів і трендів, але про практичність в одязі моя дитина часом забуває. Її нинішній стиль я б охарактеризувала як гламурно-спортивний, але хтозна, які вподобання у неї будуть вже завтра.

Джерело: https://projects.weekend.today/teachers-rayon
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!