НОВИНИ

Посмішка не для всіх та різноманіття з сумки

Я знайшла свій стиль у 18 років, але перед тим багато заморочувалась: мене мотало між тим, щоб стати панком у шипах, але подобались і ніжні платтячка. Що допомогло у виборі? Дивилася фільми. Хтось скаже: чому ти постійно задротиш у серіали, це нічого тобі не дасть. Але мені дало. Я бачила, як робити естетичну та стильну картинку. Для мене було важливим не виглядати, як всі. Я знайшла в Інстаграмі жінок, які одягаються як кіноактриси сорокових років, і подумала: «Вау! А так можна?»

В Україні так не прийнято. Навряд ви побачите таке в наших модних журналах чи на теліку. Інстаграм відкрив для мене світ та можливість виглядати цікаво і не так, як всі. Раджу кожному не обмежувати світогляд та відшукати власний стиль.
Що допомагає мені урізноманітнити фото? Це кілька речей, які помістяться у кожну жіночу сумочку. Помада — малесенька штучка, з якою можна зробити купу фотографій. Те саме про дзеркальце та окуляри. Не бійтеся гратися з речами. Використовуйте для доречних образів книжки та газети. Остання — взагалі раритетна штука типу вінілового диску як на мене.

Ще один вірний помічник — шарф. З ним можна робити що завгодно, легко працювати та створювати образи.

Ніхто не народився з вмінням ідеально позувати для фото. Це досвід, якого треба набувати. На фотосесіях я постійно рухаюсь. Порада для початківців така сама: ставайте вдома перед дзеркалом, включайте улюблену музику, рухайтеся та робіть фото. Навчіться самі себе знімати.
Вивчіть свій тип обличчя. З'ясуйте, як воно виглядає з різними емоціями: чи пасує вам посміхатися, бути серйозною, сумною чи агресивною? Ставайте перед дзеркалом, експериментуйте та розбирайтеся, що вам лічить. Повірите, що далеко не всім пасує посмішка на всі зуби. Наприклад, моїй мамі не пасує широка посмішка на фото, їй краще посміхатися ледь-ледь, а мені — навпаки.
Джерело: http://project.weekend.today/instarayon

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!