НОВИНИ

«Осінь, люблю тебе» - повідомлення місяця в ТРЦ «РайON»

Осінній сезон у ТРЦ «РайON» оголошено відкритим, у нових кольорах, стилях та рішеннях. Міжнародні та українські бренди, які представлені у торгово-розважальному центрі, пропонують нові колекції осінь-зима-2019. 
ТРЦ «РайON» рекомендує звернути увагу на кілька споживацьких трендів, які популярні в Європі та Україні. Всі покупки діляться на спонтанно-емоційні та раціонально-необхідні.  А в результаті покупці залишаються задоволеними, із улюбленими речами в гардеробі, якщо шопінгом займатися із позитивним настроєм. 
Актуальні речі сезону – це брючні костюми, сукні, спідниці та джинси, джемпери, блузки та сорочки, куртки та пальто. Осіннє взуття – це нові туфлі, кросівки, ботфорти, чоботи та напів-чоботи. Перелік одягу – для того, щоб зробити ревізію та скласти список. 
Кілька лайфхаків:
•    Дозвольте своїм дітям самим вибирати одяг. Адже їм буде приємно відчути, самостійність і довіру батьків. Тим більше, що в школу форма вже не потрібна. І кожен школяр тепер має можливість проявити свою індивідуальність через той стиль, який собі створює;
•    Звертайте увагу спочатку на саму річ, а потім дивіться на ціну. Краще купити те, що подобається, ніж орієнтуватися лише на бюджет;
•    Експериментуйте із кольорами. Цієї осені в тренді теплі відтінки, які приваблюють. І навіть якщо раніше ви надавали перевагу класичному, зробіть собі виняток;
•    Перегляньте свої аксесуари. Можливо, вам потрібні нові прикраси, шарфи чи окуляри;
•    Сумка чи рюкзак? Телефон чи годинник – що обов’язково потрібно оновити, щоб відчути свою готовність до осіннього сезону.
Кожен вирішує по-своєму, які цілі та задачі стоять на осінь і як потрібно удосконалити свій стиль та гардероб, щоб їх досягнути. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!