НОВИНИ

Новий Staff в ТРЦ «РайON»

В ТРЦ «РайON» відкрився новий магазин молодіжного українського fashion-бренду Staff. Його площа складає  70 кв.м. Одяг та взуття від Staff  призначений для дівчат та хлопців, життєва позиція яких -  успіх та рух тільки вперед. 
В колекціях «для нього» та «для неї» - стильні аксесуари, black line, поло та футболки, шорти, спортивні костюми, світшоти, толстовки, сорочки, а також верхній одяг на всі сезони. 
Staff активний в онлайн під хештегом #Staffclothes. Сторінка в мережі Instagram об’єднує 286 тис. підписників, а середньостатистична кількість «лайків» кожної публікації -  5-10 тис. Коммюніті Staff на становить понад 22 тис. фловерів. А на YouTube-каналі бренду можна ознайомитися із fashion-stories та оглядами про нові колекції. До речі, у свіжому випуску відео – повідомлення про різні стилі весняних курток за одну добу здобув майже 3 тис. переглядів. Це хороші кількісні показники, які доводять зацікавленість споживачів до українського молодіжного street-fashion.
Динаміка різнопланових digital-комунікацій Staff – це одна із ключових преваг бренду, цінність якої розділяє ТРЦ «РайON». Адже комунікаційна платформа торгово-розважального центру передбачає  надання customer experience, поєднуючи онлайн та офлайн аудиторії відвідувачів торгово-розважального центру. Однієї із нових діджитальних опцій – онлайн каталог товарів та брендів на фейсбук-сторінці «РайON», шопінг-місія якого – комфортний вибір товарів на гаджеті, щоб у магазин прийти із готовим рішенням про покупку. До речі, такий вид крос-шопінгу набирає популярності серед раціональних шопінгхантерів у Європі та Україні. 
В ТРЦ «РайON» простір українських брендів – це понад 1700 кв.м., де представлені Goldi, OLKO, Promin, VD One, Vovk, Mida, Giulia, Urban Planet та UAmade.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!