НОВИНИ

На Cool School запропонують особистий щоденник з секретами

Багато дорослих колись у дитинстві вели свої особисті щоденники. Писали про мрії, секрети, ставили кращим друзям питання, вклеювали фотографії, малюнки, вирізки з журналів. Це було одне з найбільш креативних занять, щоб розібратися у своїх думках. Хоча важливості в дитинстві ніхто і не розумів.
Сьогодні форми ведення щоденника - це все частіше онлайн-notebook.  Але хотілося б дотримуватися наступності і навчити дітей не тільки як можна вести особисті нотатки, але і як формувати думки і візуалізувати бажання. На спеціальному майстер-класі Cool School Олена Обухівська, PR менеджер ТРЦ «РайON» як практик щодо створення читаючого тексту, поділитися власними напрацюваннями як краще писати і креативити про особисте. 
«Можна знайти тисячу і одну причину завести особистий щоденник: написати собі привіт або послання, перерахувати свої мрії і бажання, попліткувати, дати вихід парі. Я теж маленькою дівчинкою писала щоденник віршами і оформляла його фломастерами. Згадую, що тоді знаходила в собі багато думок, які виходили на поверхню, і я починала ними користуватися. Хочу разом з учасниками Cool School теж зробити таку само-мотивуючу вправу – написати, намалювати і оформити. Щоб діти розповіли щось про себе для презентації. Вважаю, що це буде відмінний досвід напрацьовувати нові навички, якими користуються ефективні люди у дорослому житті», - зазначає Олена. 
Приходьте на Cool School! Початок – о 12:00. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!