НОВИНИ

Multiland – новий дитячий центр в ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрився інноваційний розважальний центр для дітей Multiland, площа якого становить 270 кв. м. 
Формат Multiland - це об'єднання інформаційних технологій, віртуальної реальності, динамічних активностей і креативу в одному форматі. Це перенесення деяких ігор з мобільних телефонів в соціальний простір, де діти можуть пізнавати світ за методом edutainment. На даний момент інстальовано 13 інтерактивних локацій з більш ніж 1000 варіантів активностей – оживаючі малюнки, пісочниця, що реагує на зміну ландшафту, «живе» футбольне поле, «розумний» стіл, мультяшна стіна, світлово-пісочний стіл, спеціально обладнана кімната для проведення неонового стрічкового шоу. 
У Multiland планують створити клуб розвитку, щоб разом з педагогами і психологами проводити для дітей спеціальні заняття з особистісного зростання дитини, розвитку соціальних навичок, концентрації уваги та інших психоемоційних функцій, серед яких координація, спритність, реакція, дрібна моторика, логіка, пам'ять, уважність, комунікабельність, творчість, уява. Корисна фізична активність чергується з розвиваючими і творчими іграми. 
 Даний клуб в перспективі зможе інтегруватися в соціальний проект «Cool School! І ніякого навчання в ТРЦ РайON», проведений спільно з освітянами Деснянського району за підтримки Деснянської адміністрації.
«Мені давно хотілося створити новий парк розваг, у якому діти не просто захопливо зможуть проводити час, але і розвиватися, дізнаватися нове, творити і відразу бачити, як на практиці реалізовувати творчість. Наприклад, на інтерактивній локації «Світ ожилих малюнків» дитина сама на папері малює героїв, які оживають в океані. Для цього ми просто скануємо малюнок і зображення стає частиною мультфільму. Дітям особливо приємно спостерігати саме за своїми малюнками, розуміючи швидкі ефекти інформаційних технологій. У багатьох розважальних центрах Європи вже впроваджені схожі інтерактивні розробки для дітей. У нашому Multiland ми зібрали, на нашу думку, найцікавіші, націлені на вдосконалення та розвиток особистих навичок», - зазначає Ольга Заїкіна, засновник і директор Multiland в ТРЦ «РайON». 
«Перед офіційним відкриттям наша команда відвідала дитячий центр Multiland. Мої колеги приїхали зі своїми дітьми і разом тестували high tech атракціони. Цей час ми провели в стилі smart-дозвілля, було цікаво і дітям, і дорослим. Багато батьків розуміють, що технології змінюють світ. І головне завдання – використовувати інновації таким чином, щоб було корисно і весело. А якщо в ТРЦ - то ще й доступніше", - впевнена Марина Євтушенко, бренд-менеджер ТРЦ "РайON". 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!