НОВИНИ

Мрії, друзі та хобі - як почути дітей на Cool School

Як часто діти розповідають про себе? І чи вміють дорослі слухати і чути своїх дітей? На дитячому освітньому проекті Cool School в ТРЦ «РайON» випробували власний метод розкрити і пізнати світ дитини. Тому створювали персональні щоденники і брали у дітей інтерв'ю. 
Адже важливо не тільки вчити дітей в односторонньому порядку, а й отримувати зворотний зв'язок від дитини - які її власні ідеї народилися в процесі навчання, соціалізації та пізнання світу. А ще – наскільки дитина сама готова розкриватися і спілкуватися. 
"У нас вийшов спонтанний само-пізнавальний майстер-клас, мета якого - імпровізувати і не боятися розповідати про себе. Адже діти часто виходять із зони власного комфорту, якщо їм задають незручні питання про себе.  Та й не всі дорослі вміють відразу відповісти, якщо мова йде про щось особисте. Тому ми з'єднали дві складові – спочатку разом з дітьми ми «упаковували» і систематизували в щоденнику інформацію про себе, а потім на камеру розповіли про найважливіше і пріоритетне. Як виявилося, більшість дітей легко ділилися про своє хобі, мрії і друзів, навіть створювали списки своїх друзів», - про задум майстер-класу на просторі Cool School розповідає Олена Обухівська, PR менеджер ТРЦ «РайON». 
Сьогодні складно і навіть некоректно порівнювати, якими були дорослі в дитинстві і якими є діти сьогодні. І тим паче, якими дорослими вони стануть. Це зовсім різні світи, адже тоді не було Інтернету і гаджетів, і всі в країні одночасно дивилися «Попелюшку», «Гардемаринів» і «Трьох мушкетерів». А сьогодні діти вільні у своєму виборі, що дивитися – блогерів на YouTube або Instagram. Навіть більше - який завести свій особистий акаунт в YouTube або Instagram. Раніше випрошували у батьків купити нову ляльку або машинку, а сучасні діти самі можуть створювати свої власні ігри в онлайн. 
Але, незважаючи на свою ІТ-просунутість, на деякі особисті компетенції дітей дорослим потрібно звернути увагу. Та й взагалі, щоб зрозуміти дитину, варто поцікавитися, хто її друзі, які вона дивиться фільми, мультики і передачі, яких обирає блогерів і хто її улюблені герої.
«Діти тільки починають вибирати свій шлях і шукати своє місце в світі. Їхній власний світ, наповнений фантазіями, думками, мріями. Чим більше дитина готова про себе розповідати, відповідати на питання і презентувати себе, тим простіше їй буде спілкуватися, а в майбутньому - аргументувати і позиціонувати себе, не боячись відкривати світу свої особисті двері", - впевнена Олена Обухівська. 
Створені на проекті Cool School в ТРЦ «РайON» щоденники особистості показали, наскільки діти по-різному бачать себе в цьому світі. Примітка для батьків: щоденники – це не тільки місце для оцінок, але і простір для думок, щоб пізнавати себе, описувати своїх друзів і улюблених героїв. Адже це так важливо усвідомлювати себе, розуміти і приймати, щоб впевнено рухатися вперед до поставлених цілей. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!