НОВИНИ

Марія Марченко та її донька Маргарита про ідеальний магазин для дорослих та підлітків

Cool School у ТРЦ «РайON» – то не лише про навчання, а й про експерименти. Так, учасниками одного із них стали батьки та діти. Вони пошопінгували у магазинах торгового центру, підбираючи один одному одяг. Всі учасники мали дотримуватись єдиної умови: підбирати ті речі, які сподобаються не собі, а супутнику. І все це без жодних підказок.

Медійний партнер «Вікенд» зафіксував всі результати та з’ясував, як різняться мотиви шопінгу дорослих і дітей, їхні вподобання при виборі нового одягу, поведінка в магазині та улюблені бренди.

Першими про свої враження від експерименту розповідають Марія Марченко та її 13-тирічна донька Маргарита. 

Марія працює вчителькою історії в одній із шкіл Деснянського району. Її робота вимагає витриманого ділового стилю. Школярі прискіпливо оцінюють зовнішній вигляд своїх педагогів, тому під час шопінгу Марія звертає увагу насамперед на те, як їй пасує та чи інша модель убрання. А ще жінка в захваті від стилю Кейт Міддлтон, яка обирає строгі фасони та яскраві кольори.

Її донька Маргарита прагне одягатись цікаво й неповторно, тому міксує класичний та спортивний стилі, спостерігаючи за топ-моделлю Беллою Хадід та акторкою серіалу «Дивні дива» Міллі Бобі Браун.

«Натхнення для стильних рішень я черпаю з інстаграму та пінтересту, – каже дівчина. – Але останнє слово часто за мамою: речі, які я приміряю, мають їй сподобатись, інакше вони так і залишаться в магазині».

Під час шопінгу у ТРЦ «РайON» Маргарита радила мамі зважати на тренди та давати шанс речам, спершу їх приміряти, а потім вже «виносити вердикт». Марія не завжди охоче реагувала на пропозиції доньки, бо все-таки образ має бути доречним та відповідати події (а масивні черевики виглядатимуть надто по-бунтарськи на фоні вчительського луку). Щоправда, жінка визнає: чого-чого, а креативності у її доньки варто повчитись.

Мама й донька обійшли з десяток магазинів у ТРЦ «РайON», і вони зійшлись на тому, що ідеальний одяг як для підлітків, так і для дорослих пропонує український бренд Goldi.

Джерело: https://projects.weekend.today/fashion_cool_school
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!