НОВИНИ

Марафон розваг із Санта-Клаусом у ТРЦ «РайON»

Останній вікенд перед Новим роком завжди особливий. І ще краще, коли у ньому є додатковий вихідний. А найкраще — коли можна відвідати яскраву святкову програму та круто провести час. У ТРЦ «РайON» 25-27 грудня на вас чекають багато веселих й корисних розваг.
 
Чим можна буде зайнятися:
 
•    Повеселитися на анімаційній програмі разом з Санта-Клаусом і його веселими ельфами. Хто ще зможе потішити дітлахів, пожартувати з батьками та забезпечити святковий настрій? Шукайте 25 грудня з 14:00 до 16:00, 26 грудня з 15:00 до 20:00 та 27 грудня з 14:00 до 19:00. Партнери активностей — магазин ФОКСТРОТ та кінотеатр Boomer.
•    Пограти на ігрових автоматах. Зона працюватиме 25-26 грудня з 13:00 до 19:00. Партнер свята — дитячий розважальний центр Game Park.
•    Красиво запакувати подарунки. Якщо ще не встигли придбати подарунки, то в торговому комплексі можна виправити ситуацію. А заразом й гарно запакувати все куплене. Точка працюватиме 25-26 грудня з 14:00 до 19:00.
•    Підписати листівки у каліграфіста. Листівками можна доповнити основний подарунок або надіслати родичам і друзям до інших міст. Це можна зробити 25-26 грудня з 14:00 до 19:00.
•    Відвідати лялькову виставку. Такі вистави — справжній символ дитинства, свят і затишку. Малеча зможе її подивитися 26 грудня з 14:15 до 15:00.
•    Зробити яскраві знімки на тематичній фотозоні. Вона працюватиме до 31 грудня. Партнер — магазин ФОКСТРОТ.
 
А скільки розваг у ТРЦ «РайON» встигнете відвідати ви? Спробуйте якнайбільше, але не забувайте — атмосферу свята та веселий настрій ви тут точно отримаєте!