НОВИНИ

Історія жіночої сумки на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРЦ «РайON»

ТРЦ «РайON» за допомогою творінь видатних художників та фотографів відстежує розвиток моди за останні 100 років. В об’єктив дослідження потрапляють жіночий, чоловічий одяг та аксесуари.

Якщо говорити про жіночу сумку, то це важливий елемент для формування стильного образу, який може багато чого розповісти про особистість своєї власниці. Акуратна сумка звичайної форми означає стриманість, а незвичайна модель видає креативну натуру, яка готова експериментувати.

Розмір, модель, колір, текстура, оригінальність, елементи декору – все це має іміджеве значення. Сьогодні в тренді – незвичні форми сумок, які нагадують геометричні предмети: сумка-куб, сумка-відро та сумка із принтами.
 
Кожна fashion-епоха генерувала свої підходи у створенні сумок – делікатні чи масивні, чорні, білі, кольорові чи комбіновані. Та якою б не була сумка, вона має помістити все, чого бажає сама жінка. І з цим завданням чудово впорається бренд True Tannery, який у свої вироби вкладає частинку душі. Клієнтам він пропонує шкіряні аксесуари, виконані з цілісних полотен натуральної шкіри. 
На фото використані фрагмент картини Ернста Людвіга Кірхнера (1880-1938) «Вулиця з перехожою в червоному» (1925), яка зберігається у Національному музеї Thyssen-Bornemisza, Мадрид, Іспанія, та фото, яке відображає сучасні тренди, на ньому – британська акторка Тiльда Свiнтон на 64-му Мiжнародному кiнофестивалi у Венецiї (2007), автор фото Едуардо Ферреттi.
Актуальні моделі сумок від бренду «True Tannery» дивіться на виставці в ТРЦ «РайON», сторінках на фейсбуці, інстаграмі, та запитуйте у продавців-консультантів магазину.
Долучайтесь до заходу у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/692921547958258/
#ArtFashion_rayon
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!