НОВИНИ

ha-ha-Halloween у ТРЦ «РайON»

Уперше Halloween згадується у 1745 році. І з того часу його популярність лише зростає. Незважаючи на всесвітній карантин, цього року на «Вечір усіх святих» очікують із особливим нетерпінням. Адже це чудова нагода підняти собі та друзям настрій. 
31 жовтня ТРЦ «РайON» запрошує завітати на ha-ha-Halloween, щоб повеселитись, посміятись, сфотографуватись, взяти участь у конкурсах й розіграшах призів. А шарму та геловінського драйву додадуть страшні персонажі, які гулятимуть у торгово-розважальному центрі та нагадуватимуть про дотримання соціальної дистанції.
До того ж Halloween – це офіційне свято страшних масок. Тому слушна рекомендація – розмалювати свої маски у страшний чорний колір і сфотографуватись на тематичній фотозоні, аби зануритись в атмосферу містики. 
Спеціально до ha-ha-Halloween сімейний розважальний центр Game Park пропонує безкоштовно пограти на таких атракціонах як аерохокей та «Термінатор». Організатори розуміють, що охочих буде багато, тож за порядком стежитимуть геловінські герої. 
Приходьте! Адже ha-ha-Halloween – лише раз у році, навіть у ТРЦ «РайON». 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!