НОВИНИ

«Фокстрот» у ТРЦ «РайON»: як впевнитись у техніці ще до покупки

У ТРЦ «РайON» відкрився магазин «Фокстрот» – перше офлайн-представництво бренду у центрі Троєщини. На торгівельній площі 747 м кв. організовано оптимальний вибір побутової та електронної техніки, частина з якої представлена на 25 бренд-зонах. 

Згідно з даними дослідження, проведеного OLX у 2020 році, 46% українських онлайн-замовлень стосуються техніки й електроніки. Та й найбільший середній чек теж зафіксовано у цій категорії – 1423 грн. Попит на такі товари виправданий, адже люди завдяки техніці хочуть менше витрачати час на побут та рутину, а більше – на дозвілля з родиною. Однак офлайн-магазин «Фокстрот» у торговому центрі пропонує ще одну опцію – протестувати техніку до покупки. Що б відвідувач не обрав – смартфон, холодильник чи телевізор – проаналізувати характеристики товару можна особисто.

ТРЦ «РайON» як соціальна екосистема гармонійно еволюціонує разом із діджиталізацією суспільства. Тому, техніці присвячено значну частину торгової галереї, де комфортно шопінгувати, консультуватись з продавцями та порівнювати товари.