НОВИНИ

Fashion-циклон у ТРЦ «РайON»

Наближається рівнодення – час, коли осінь повністю вступає в свої права, змушуючи листя багряніти, траву покриватись ранковим інеєм, а людей – переглядати прогноз погоди. Але знаєте, ця пора – зручна для самовираження: ще не треба одягати об’ємні пуховики та вже не потрібно обмежуватись кількома елементами вбрання. 

Восени стільки простору для fashion-ідей! Можна поєднати легку сукню зі шкіряною курткою, під тренч одягнути водолазку та довгу плісировану спідницю чи взагалі вбратись в брючний костюм. Не забуваймо, що в тренді цього сезону жилети в найрізноманітніших варіаціях, які матимуть чудовий вигляд з простою білою сорочкою. Спектр шопінг-експериментів залежить лише від того, наскільки ви мерзляк чи мерзлячка.    

Якби прогноз погоди вели б у ТРЦ «РайON», то напевне це звучало б так: «До Троєщини із західної сторони наближається fashion-циклон. Очікуються опади у вигляді нових колекцій та акцій. Народна прикмета каже: «Якщо у торговому центрі тепліше, ніж на вулиці, значить, час пригледітись до нового светра».

До того ж восени у ТРЦ «РайON» є чим зайнятись:
 
•    Протестувати нові гаджети у Comfy, FOXTROT, kiosk, Lifecell, Pocket Store, SmartShop, TechnoCase, Vape Man, Vodafone, Xiaomi, YouJin, Yuppie, АЛЛО, «Київстар», «Територія твоєї техніки ttt.ua», «ТехноЇжак», «ЯБКО»
•    Влаштувати показ мод у Colin's, Goldi, HelenA, LC Waikiki, Megapolis, Mon Cheri, OLKO, Orange Club, O'STIN, Promin, Sinsay, Staff, Trend, Urban Planet Streetwear, Viki, VOVK, «Світ шкіри та хутра»
•    Додати собі сяйва та виразності у ExcluSilver, Love You, Maltina, MONPACIE, NIKI, TRUE TANNERY, «Золотий Вік», «Люксоптика», «Магия Серебра», «Срібна країна», «Столична ювелірна фабрика», «Укрзолото»
•    Придбати щось смачненьке та/або зігрітись кавою у Coffeelat, GOF to future, Hop Hey, McDonald`s, Roshen, Salateira, «Сирне Королівство», «Томаха», «Фундук-Сундук»
•    Приміряти черевички у Goover, LAKSHMI fashion, Merit, Mida, Podium, Sharman, «Шуз Стріт»
•    Підібрати собі догляд та парфуми у Bargello, Beauty prof, Brocard, Cosmo, D&P Perfumum, E-Beauty, ISEI, Yves Rocher, «Аптекарь»
•    Підготуватись до нового спортивного сезону у Arena, New Balance, Puma, Sportmaster
•    Згадати дитинство у «Будинок Іграшок»
•    Розважитись у Game Park та кінотеатрі Boomer