НОВИНИ

Декор для кухні: 5 ідей

З часом навіть стильно облаштована кухня перестає тішити око. Щоб постійно підтримувати ефект новизни, варто періодично щось змінювати в інтер’єрі. Необов’язково здирати шпалери чи пересувати шафу. Інколи навіть такі дрібнички як вази чи баночки для спецій надають звичним речам нового вигляду. Тим паче, у магазині домашнього текстилю English Home завжди можна знайти щось оригінальне для кухні.
 
•    Набір баночок для спецій
Купа розкритих пакетиків, з яких постійно розсипаються спеції, чорний перець в давній бляшаній баночці з-під кави, неможливість знайти вчасно потрібну приправу… Про естетику й мови немає. Та всі ці проблеми вирішує набір стильних прозорих баночок, в які можна помістити сіль, перець, корицю та інші спеції. Вони не лише прикрасять інтер’єр вашої кухні, а й збережуть смак й аромат приправ надовго. 

•    Вази з квітами
Завдяки квітам будь-яку кухню можна зробити більш святковою, особливо якщо поставити їх в гарну вазу. Якщо ж хочеться прикрасити їдальню кількома букетами, то бажано, щоб була непарна кількість ваз, а їхні розміри різнились між собою. Та головне, щоб їх об’єднував один елемент: якщо різні кольори, то один стиль і навпаки. Тоді ансамбль ваз виглядатиме гармонійно. 

•    Піали
Головна перевага піал у тому, що гарячі страви та напої швидше остигають. А ще їх можна використовувати як ємкості для варення чи соусів. Однак піали виконують не лише практичну функцію, а й естетичну – з ними обідній стіл стає більш урочистим.

•    Серветки 
Серветки можна використовувати не лише для сервірування столу, але і для декорування сервантів, комодів, шаф тощо. Важливий не лише матеріал, з якого виготовлено серветку, а й її дизайн. Це можуть бути витіюваті візерунки, мереживні прикраси, машинні надруковані зображення, вишивка тощо. 

•    Піднос
Завдяки підносу можна не лише підтримати порядок на кухні, а й створити ефектну композицію. Наприклад, можна поставити на тацю кілька невеличких горщиків з кімнатними рослинами чи додати сезонні аксесуари. 

Фото речей, які згадуються в тексті, можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/rayon.com.ua/posts/1653611248139561?__tn__=-R
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!