НОВИНИ

Чому олімпійці обирають Peak

Здоровий та активний lifestyle – це виклик. Щоб виховувати у собі силу волі та насолоджуватися своїми досягненнями. У цьому тренді є багато переваг для саморозвитку та пошуку власного стилю. Це відчуття свободи та перемоги. Таку філософію розділяє спортивний бренд Peak – офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної в Україні. 
В магазині Peak в ТРЦ «РайON» представлені спортивні колекції взуття та одягу, які вибирають українські зірки: співаки Ігор Грохоцький та Лілія Королюк, телеведучі Олександр Педан, Андрій Джежула, Юрій Іванисько та Вікторія Кіосе, майстри спорту Наталія Єременко та Василь Осійчук, а також  українські чемпіони – каратисти Анджеліка Терлюга,  Станіслав Горуна, гімнаст  Олег Верняєв, біатлоністи Ірина Варвинець та Олександр Мор’єв. 
Найпопулярніші моделі з чоловічої та жіночої колекції Peak  можна оглянути в магазині або в каталозі на фейсбук-сторінці ТРЦ «РайON» - https://www.facebook.com/pg/rayon.com.ua/shop/?ref=page_internal&cid=342849809676449. Адже стильне та якісне – пасує кожному, хто за активний lifestyle, комфорт та зручність від Peak. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!