НОВИНИ

Community Point у ТРЦ «РайON»: мотиви для участі в акції «Разом добріше»

ТРЦ «РайON» — соціальний простір на Троєщині, який орієнтується на запити місцевої спільноти. Зараз серед потреб ком’юніті — саморозвиток та розвиток житлового масиву, проведення дозвілля поза домом та доброчинність. Тому, під час РайDAY, який відбувся 28 серпня у ТРЦ, діяв Community Point, де волонтери ГО «Долоні добра» приймали від відвідувачів одяг та взуття. Зібраний одяг вони передали тим, хто потребує допомоги: малозабезпеченим та багатодітним родинам. Натомість благодійникам на знак подяки вручали екоторбинки для шопінгу.

Охочих долучитись до проєкту «Разом добріше» було чимало: сором'язливі юнаки та наполегливі бабусі, витончені леді та галасливі родини. Люди лишали численні відгуки про акцію в дописах та сторіз, ставили запитання організаторам та відзначали актуальність ініціативи. У деяких відвідувачів ТРЦ «РайON» видання «Вікенд у Києві» поцікавилось, чим для них важливі такі акції. 

Дмитро Ратніков, голова Деснянської районної адміністрації, вважає, що інколи віддавати навіть приємніше, ніж отримувати.

«Своїм вчинком ви можете покращити комусь настрій, подарувати дитині усмішку, — каже він. — От і жителі нашого району приносили пакети одягу, чистого та випрасуваного, щоб передати іншій людині, якій, можливо, зараз бракує такої допомоги та водночас подарувати їй такі необхідні увагу і тепло». 

Ірина Алексєєнко, перша заступниця голови Деснянської районної адміністрації, переконана, що важливо надихати своїм прикладом інших та розширювати коло добра навколо себе. Тому й вона особисто підтримала акцію ТРЦ «РайON». 

«Ми вже протягом 8 років проводимо з командою ТРЦ спільні масові заходи, залучаючи до них освітян нашого району, дитячі гуртки і мистецькі центри. Наразі з командою торгового центру плануємо та готуємо суспільно значущий проєкт», – поділилась Ірина.  

Лідія Білоусова, голова громадської організації «Долоні добра», зазначає, що для жителів Троєщини акція «Разом добріше» — зручна та корисна, адже часто люди хочуть віддати речі, але не знають кому та як. На думку Лідії, частково це питання б вирішив банк одягу. 

«Мріємо мати приміщення для банку одягу на Троєщині, щоб будь-яка малозабезпечена людина могла прийти туди та обрати для себе необхідне. Наразі своїм підопічним — а це більше тисячі дітей, понад 400 родин — ми допомагаємо продуктовими кошиками». 

Інна Сотнікова, директорка ТРЦ «РайON», каже, що в їхній родині існує традиція віддавати речі, які не носять більше півроку, адже це означає, що комусь вони потрібні більше. Тому, Інна залюбки взяла участь в акції «Разом добріше» і передала дитячі, жіночі та чоловічі речі. 

«Для моєї доньки це в жодному разі не примусова акція. Раз на сезон вона самостійно переміряє своє вбрання, і все, з чого вже виросла, складає окремо. Ми обговорюємо, кому саме вона бажає передати одяг. Крім того, час від часу віддаємо речі на заходах, як у ТРЦ «РайON». Ціную цю можливість і пишаюся, що наш торговельно-розважальний центр проводить такі акції».

Світлана Максимець, редакторка «Вікенду», підтримує цю ініціативу як мама. Каже, колись переживала непрості часи, але все ж хотіла, щоб у дитини було все необхідне. Тоді їй допомогли інші мами, які ділилися дитячим одягом та іграшками.

«Нині ми з донькою підтримуємо оберти цього кола взаємодопомоги, — додає вона. — Коли донька побачила анонс цієї акції, вона одразу запропонувала передати свої модні речі зі сподіванням, що вони потішать іншу дівчину, як тішили її. Вона добре розуміє, наскільки важливо давати речам друге життя».

На думку Олени Обухівської, директорки із комунікацій Arricano, для сучасної людини значимо мати власну соціальну позицію, волонтерити та брати участь у доброчинних проєктах. 

«У соціальній складовій і полягає успіх людини: коли вона досягла певного рівня та статусу, який вимірюється не вартістю аксесуарів, а особистим вкладом у розвиток спільноти, — зазначає вона. — А для ТРЦ «РайON» «Разом добріше» — це вияв активної  соціальної позиції, співпраця з ком'юніті, мотивація формувати таку чесноту бренду як дружність, шляхетність і людиноцентричність».

Джерело: https://projects.weekend.today/rayon_razom_dobrishe
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!