НОВИНИ

Чи полювати за чорною сукнею: думка вчительки Вікторії Пінчук

Вікторія Пінчук, вчителька історії школи №218 та учасниця проєкту Cool School, розповідає, який магазин в ТРЦ «РайON» найчастіше відвідує та чому у педагогів та артистів багато спільного. 
– У мене дві ікони стилю – мама та акторка Людмила Гурченко. Перша вплинула на мій смак. Друга запам'яталась екстравагантними образами та вмінням подавати себе. Оскільки я працюю в школі, то надаю перевагу класичному стилю. Однак і люблю вплітати народні мотиви у свої образи, зокрема одягаю різні намиста, які придбала у народних майстринь або через фейсбук, або на ярмарку у Музеї Івана Гончара. Найбільше у своєму гардеробі дорожу білою блузкою, яку мама розшила бісером, тож одягаю цю річ винятково на свята.
Що б там не говорила Коко Шанель, а всім жінкам необов'язково полювати за маленькою чорною сукнею, оскільки не завжди фігура каже їй «так». Тому раджу доповнити гардероб вечірнім платтям навіть того ж чорного кольору, оскільки він символізує розкіш та й силует візуально робить стрункішим.
Під час шопінгу насамперед звертаю увагу на речі зі знижками. Далі оглядаю асортимент й оцінюю якість товару. Якщо річ підійшла мені і за ціною, і за смаком, тоді її купую. Цим критеріям відповідає магазин Olko у ТРЦ «РайON», продавці якого гарно ставляться до клієнтів та проконсультують за потреби. Тож не дивно, що саме тут я придбала білий светр для майбутнього відпочинку в Карпатах.
Бути вчителем означає поєднувати в собі безліч професій: маєш бути і лікарем, і психологом, і артистом. Особливо артистом. Адже ти не лише контактуєш з дітьми під час уроку, а й поза заняттями з ними спілкуєшся, маєш стежити за модою, чимось цікавитись, аби потім з ними поділитись враженнями і відкриттями. Учні завжди стежать за вчителем: за його репліками, мімікою, за тим, як він одягається. Наприклад, учні звертають увагу на мій стиль та роблять компліменти. Я зі свого боку стараюсь зважати на модні тенденції, аби бути з підопічними на одній хвилі.
Джерело: https://projects.weekend.today/teachers-rayon
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!