НОВИНИ

Чи полювати за чорною сукнею: думка вчительки Вікторії Мухи

У «ТРЦ РайON» у рамках проєкту Cool School вирішили дослідити стиль педагогів Деснянського району, зокрема дізнатись, хто сформував їхні смаки, які шопінг-лайфхаки вони винайшли, без якої речі не уявляють свого гардеробу та за яким принципом обирають магазини для покупок.
Перша героїня – Вікторія Муха, вчителька математики №207:
– Не дотримуюсь конкретного стилю, одягаюсь так, щоб образ відповідав моєму настрою. Приблизно шість років не ношу штанів, оскільки мені в них незручно та й не знайшла я тих, які мені б сподобались. Зате мій гардероб наповнений спідницями й сукнями різних кольорів та фасонів. Найдовше, мабуть, полювала за довгим вишитим лляним платтям на запах, оскільки чекала, поки на нього знизиться ціна. А потім сукню трішки підшивали, бо вона виявилась завеликою на мене. Зате зараз це плаття – моє улюблене: як одягаю його на урочисті заходи, то почуваюсь королевою. Чого мені ще не вистачає для повного щастя, так це чорного плаття, яке завдяки Коко Шанель стало базовим елементом жіночого гардеробу.
Найчастіше речі купую в магазині Reserved в ТРЦ «РайON». По-перше, почуваюсь тут неймовірно комфортно. По-друге, багатогранний асортимент підштовхує брати мінімум пʼять речей на примірку, тим часом як в інших магазинах мені може сподобатись хіба що одна річ.
Я з тієї категорії покупців, які шопінг планують на сезон великих знижок. Помітила, що найбільші розпродажі припадають на передноворічний період, оскільки бренди прагнуть збути осінні колекції. От я восени в Reserved придбала куртку, а потім приходжу через місяць, а ціна так гарно впала. Подумала: «Ну і добре, зате я погрілась».
Щодо модних трендів, то я зважаю на рекомендації українського дизайнера Андре Тана, які він публікує на своїй сторінці в інстаграмі. Наприклад, він пише про те, як підібрати сукню згідно з дрес-кодом того чи іншого заходу, підказує, як обіграти просту сорочку, та розповідає про те, які чобітки зараз в тренді. Напевно, якраз Андре Тана можна назвати іконою стилю.
Бездоганний образ для мене – це коли людині вдалось поєднати непоєднуване. Коли спершу у мене виникає думка: «Я б так не одягнулась», а потім «Та це ж геніально!». Саме таким чином експериментує моя колега в школі. Наприклад, вона може одягти прості штани, але обіграти їх замшевим піджаком з китицями. І це дійсно виглядає стильно.
Джерело: https://projects.weekend.today/teachers-rayon

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!