НОВИНИ

Akvarel у ТРЦ «РайON»: щоб творилось, як у да Вінчі та Моне

У відвідувачів ТРЦ «РайON» додався ще один привід урізноманітнити своє дозвілля, адже в торговому центрі запрацював магазин канцелярії та товарів для творчості Akvarel. Площа простору складає 281,93 кв. м.

Щоб вчитися образотворчому мистецтву, необов’язково мати відповідні задатки та орієнтуватись на рівень Леонардо да Вінчі та Клода Моне. Головне – бажання творити та включатись у сам процес, коли із «нічого» з’являється шматочок нового світу. І, звісно ж, важливими є інструменти, завдяки яким людина реалізовує свою ідею. З цим, безумовно, допомагає Akvarel, де можна знайти набори для художніх фарб, розпису й декорування тканин, скла, багетні рамки та модульні планки, а також планшети, мольберти та етюдники. 

Окрім малювання, Akvarel охоплює різні види творчого дозвілля – від в’язання й вишивки до створення хендмейд-біжутерії та дизайну меблів. Кожен, хто завітає до магазину, відшукає тут свою віддушину, адже відпочинок потрібен навіть тим, хто працює на роботі мрії. Ба більше, в Akvarel знайдеться подарунок для близької людини, ким би вона не була – професійним художником, аматором, початківцем чи просто охочою виразити свої емоції через творчість. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!