НОВИНИ

Як зіграти в лотерею у ТРЦ «РайON»

А ви пам’ятаєте, у що грали в дитинстві? В українській традиції є прекрасні ігри: «Діда Панаса», жмурки, «Море хвилюється раз…», класики, скакалки. Деякі передались із покоління в покоління, а деякі отримали іншу інтерпретацію. Тому в ТРЦ «РайON» на Black Friday вирішили додати трохи розваг у різних стилях і навіть дещо запозичили із інших країн.
 
Напевне, хтось одразу згадає, що в дитячі роки грав у квача, вибивали, «резиночки», «гарячу картоплю» або ж «їстівне-неїстівне». Кожен отримував задоволення від забави незалежно від того, яку роль в ній виконував. Тим паче, під час гри легко було лишатись собою, а її правила мотивували розвиватись. Наприклад, «гаряча картопля» тренувала швидкість реакції, а хованки – пошук нестандартних рішень. 

От гра в кальмара теж може бути шляхетною та захопливою, в стилі взаємодії із зацікавленими аудиторіями у ТРЦ «РайON».
 
Дійові особи гри – дружні й справедливі охоронці та учасники «Колеса фортуни», яке зможе крутити кожен, хто любить ігри, веселощі та Black Friday. Достатньо придбати щось на суму від 500 гривень у будь-якому магазині ТРЦ «РайON» (окрім супермаркету «Сільпо») 26-27 листопада та показати чек на промостійці, яка розташована біля магазину «Будинок іграшок».
 
Головна умова гри в ТРЦ «РайON» – повага до інших та віра у свої сили.  

Час гри – 27 листопада, з 15:00 до 20:00.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!