НОВИНИ

Осінні запаси для творчості та 8 порад батькам

Як створювати осінні аплікації з торцюванням, чому ця модна у світі техніка стала такою популярною у нас?

Чому батькам важливо визнавати власні помилки, чути важливіше, ніж просто слухати, для чого хвалити навіть за найменші успіхи та для чого іноді варто просто полінуватися разом? Світлана Гладишко, вчитель молодших класів спеціалізованої школи №148 рамках проекту Cool School! І ніякого навчання в ТРЦ «РайON» провела майстер-клас та дала поради батькам.

— Торцювання — один з видів паперового рукоділля. Це нескладне та захопливе мистецтво папіровивертання, коли за допомогою палички і маленького квадратика паперу створюються дива. Достатньо просто накрутити паперовий квадратик на паличку, щоб отримати такі трубочки.
З цих трубочок можна створювати дивовижні об’ємні картини, мозаїки, панно, листівки. Можна прикрашати будь-які предмети, наприклад, фоторамки.
Техніка швидко знаходить нових шанувальників і завойовує популярність у світі рукоділля. Причин для такого зростання популярності дві: по-перше, незвичайний ефект «пухнастості», який дає торцювання, а по-друге, дуже легкий спосіб виконання роботи.
Торцювання можна робити на пластиліні або на папері. Торцювання на папері буває об'ємним, контурним, багатошаровим і площинним. Ми виконаємо роботи в техниці площинного торцювання, коли трубочки розташовуються по всьому малюнку щільно один до одного під прямим кутом. Торцювання — робота не складна, але кропітка. Вона вимагає не тільки посидючості, але й акуратності, уваги і певної спритності.
Для роботи нам знадобиться:
гофрований папір
ножиці
клей
картон
шаблон
паличка для крутіння паперу
терпіння та гарний настрій.
Робота розрахована на дітей різного віку, але було б непогано, якби молодшим допомогли справитися з нею батьки.

Взагалі я раджу батькам більше долучатися не тільки до створення різноманітних поробок з дітьми, а й придумувати більше занять, які даватимуть змогу провести час разом та з користю. Зараз осінь, тож саме час назбирати каштанів для поробок, насушити жовтого, червоного листя, різноманітних гілочок цікавої форми. Вони ще не раз знадобляться для творчих занять. Мої спостереження підтверджують: діти, яким батьки приділяють достатньо часу та уваги, більш впевнені, спокійні, самодостатні. Коли в сім’ї панує спокій та любов — діти світлі, можна сказати світяться, де є сварки — діти наче похмурі.
Діти вбирають все, що бачать і чують у родині, у них формується відношення до батьків і до світу. А ще модель родинних відносин створює в дитини власну модель майбутньої сім’ї.
Тому мої поради для батьків може і банальні, але дієві:
Будьте уважними і люблячими, приділяйте дитині максимум уваги, розділяйте її інтереси.
Розмовляйте з дітьми. Треба не просто слухати, але й чути дитину.
Не тільки вчіть, як саме треба себе поводити, а й показуйте щодня на власному прикладі. Якщо вимагаєте від дітей бути пунктуальними, то й самі будьте зібраними та організованими.
Вірте у свою дитину, її можливості, при необхідності допомагайте подолати труднощі.
Не вимагайте від дитини більше за її можливості на даний момент.
Обов’язково відмічайте успіхи дитини, навіть найменші досягнення, хваліть за них.
Поясніть дитині, що помилятися — це нормально, важливо вчасно і правильно виправити свою помилку. Розповідайте про власні помилки.
Серед занять, домашніх завдань, секцій та гуртків знаходьте час на відпочинок, похід у кіно, кафе, прогулянки та просто на те, щоб відпочити та полінуватися разом. 

Джерело: https://www.weekend.today/lica/osinni-zapasi-dlja-tvorchosti-ta-8-porad-batkam.htm

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!