НОВИНИ

Як Каріна Лірчук стала зіркою завдяки власним зусиллям

Студентка 4 курсу журфаку Каріна Лірчук – вже зірка блогосфери. На її сторінці Instagram  - понад 30 тис. фоловерів, а її перший майстер-клас у ТРЦ «РайON» учасники очікували із нетерпінням. Свої креативні образи для фото Каріна черпає із кінофільмів: «За  всі свої ідеї дякую режисерам.  Свою сторінку в мережі Instagram розвиваю як кінострічку фотографій. Прагну створити світ, де все красиво, стильно, цікаво, атмосферно, куди можна зануритись, на мить відволікаючись від буденної реальності».  

Про свій блог дівчина мріяла з 15 років. Спочатку хотіла писати про підліткову моду та lifestyle, потім створила відео-канал на YouTube. Та найбільше їй «зайшов» фото-канал Instagram із цікавими стилізованими картинками та тисячами лайків глядачів. «Що я відчуваю, коли бачу багато лайків під фото? Для блогера лайки - це зарплатня. Особисто я чимало часу витрачаю на підготовку, зйомку та створення посту».  
Про шопінг Каріна розповідає із особливим завзяттям. Адже її майстер-клас у ТРЦ «РайON» виявився блискучим у всіх значеннях цього слова. «РайON мені сподобався, в ньому є всі улюблені магазини -  від декору до одягу. У мене багатий гардероб, адже я вважаю, що одягу повинно бути на всі випадки життя.  Щоб не перетворитися на шопоголіка, під час покупок керуюсь золотим правилом - беру річ лише тоді, якщо я в неї одразу  «закохалася». А взагалі стараюсь економити гроші на подорожі». 
5 Instagram-lifehacks  від Каріни Лірчук
•    Важливо знайти в собі щось унікальне та неповторне, що вирізняє від інших. Це може бути що завгодно – зовнішність, слова, одяг, стиль спілкування чи обробка фото. Саме це «унікальне» і створюватиме сильну сторону профілю в Instagram та буде притягувати аудиторію за інтересами. 
•    Для початку необхідно мати якісну камеру, хоча б iPhone 5 чи схожий  за параметрами інший гаджет.  
•    В перших  фото-постах рекомендую спробувати та відтворити манери, стиль чи техніку відомих блогерів.  Не варто боятися плагіату, адже у кожного автора  все одно виходить по-іншому. А потім задати собі просте запитання – «чи виклав би  цей блогер таке фото як у мене». Умовна відповідь «так» означає -  «так, я на правильному шляху». А за декілька місяців відчуєте, як  удосконалюється у блого-професіоналізмі.  
•    Для оригінальних фото не потрібно мешкати в Парижі чи Відні.  Більшість  успішних блогерів, котрі живуть у  невеликих містах,  створюють свої шедеври вдома. Все залежить від тематики блогу, емоцій та фантазії, деталей, декору, додаткових елементів. 
•    Для себе я вже відпрацювала позиціонування своєї сторінки в Instagram – це  онлайн галерея або «кінотеатр» фото-робіт. Це мій вияв власного бачення свого образу. Така Іnsta-творчість приносить мені задоволення. Тому 5-ий lifehacks  - це відчувати щастя, займаючись улюбленою справою.  

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!