НОВИНИ

Як Cool School у ТРЦ «РайON» тимчасово переїхав в online

Улюблений для школярів та вчителів Деснянського  району проєкт Cool School у ТРЦ «РайON». Раніше на просторі торгово-розважального центру відбувалися цікаві зустрічі у форматі edutainment, під час яких і педагоги, і учні вивчали бренди, дивилися українські фільми, аналізували роботу продавців та заповнювали анкети. Тоді тінейджери були у ролі кінокритиків, блогерів та таємних покупців.
Тепер проєкт Cool School у ТРЦ «РайON» транслюється в онлані, на сторінці торгово-розважального центру в фейсбуці - https://www.facebook.com/rayon.com.ua/?redirect=false.
Вчителі, активні спікери проєкту Cool School, а також нові учасники готують відео для глядачів. Щоб школярі, разом із батьками, переглядали та дізнавалися факти із історії, географії, біології, математики. Деякі відео виходять за рамки шкільної програми. Розширюючи світогляд глядачів.
«Вперше на діджитальних ресурсах торгово-розважального центру втілено освітній проєкт із вчителями для школярів такого формату, який поєднує елементи і школи, і онлайн курсів. Пишаємося, що ми зуміли його втілити і вдячні вчителям за готовність інвестувати свій час. Ділитися знаннями та співпрацювати із нашою командою», - зазначає Олена Обухівська, менеджерка із комунікацій ТРЦ «РайON».
«Ми, вчителі,  сумуємо за школою і прагнемо, щоб наші учні ефективно проводили час. Адже навчання – це наша професійна місія. У ТРЦ «РайON» велика кількість підписників, а це означає, що відеометаріал охопить більшу кількість глядачів. Особисто я підготувала ментальну карту про єдиного в Україні короля Данила Галицького. І вже за перші дні його побачили понад 1,4 тис. глядачів. Тішить, є така можливість популяризувати нашу історію», - поділилась думками Марія Марченко, вчителька історії і активна спікерка проєкту Cool School у ТРЦ «РайON».
Якщо у вчителів є цікаві відео про шкільні уроки, команда ТРЦ «РайON» запрошує ділитись, щоб їх побачили більша кількість зацікавленої в знаннях аудиторія. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!